Milli Savunma Üniversitesi kuruldu, askeri okullar kapatıldı. Bu durumu nasıl yorumluyorsunuz?

: Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.

0|2
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• saçma bir karar güçlü bir ülkede askeri lise olur askeri ortaokul olur 18 yaşına kadar yetişmemiş biri biraz zor asker olur askeri okul gereklidir becerizsizliğinizi Türk milletine ödetmeyin

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Devlet başkanı olacaklar ama devleti yönetemiyorlar.. Başbakan nedir herşeyden sorumludur. Cumhurbaşkanı'da öyle. Genelkurmay başkanını bile kendine bağlayan bir yönetim, nasıl oluyor askeri okulları denetleyemiyor. Bir kere mantık hatası şurda; Mit tır'ları kaç sene önce durduruldu? İnsan hiç düşünmez mi benim askerim Mit tır'larını neden durdurdu bu bana karşı gelmek değil mi, yarın öbür gün yine karşı gelmeyecek mi bu askerler? O zaman neden örgütü araştırmadılar yalan hepsi ben inanmıyorum bunlara. Tek amaç TSK'yı bitirmek ve TSK artık bitti.

1|1
    0|0
  • sonumuz poka gidiyor

0|0
    0|0
  • "Güçlü Ordu Güçlü Türkiye" Kavramını ortadan kaldırdılar... Artık orduyu imamlardan kurar it herifler. Yüzyıllardır Türk ordusu böyle rezil bir şey görmedi. Hepsi AKP hükümeti ve ona oy veren beyinsiz, cahil, dininden habersiz çomar oğlu çomarlar yüzünden. Hepinizin canı cehenneme, hepinizin allah belasını versin O ÇOCUKLARI!

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • bilemiyorum inş iyi olur.

0|0
    0|0
  • Ben askeri öğrenciyim ve bize yapılan haksızlığın haddi yok 13 yaşımızda kendisine yaşayan şehitler diyen vatan evlatlarına vatan haini dediler daha ağır bişey var mı ya ben canımı seve seve vermeye adamışken kendimi

0|1
    0|0
  • Bence TSK'yı direkt lağvedelim. Akpliler rahat etsin. Kendi ordusundan korkan dünya üzerinde 1 millet daha yok :)

0|0
    0|0
  • Ülke iyice bok oluyor

0|0
    0|0
  • Eyyyy guzel gozlu yurekli Atam kalkta gor milletinin halini Allahim sana rahmet bizede sabir versin

0|1
    0|0
  • Aynı şey ne farkeder ki

0|0
    0|0
  • Ya bilmiyosun bari konsma okullarn yuzde 90 i fetocu ogrencilerle kayniyo ne olcak baska

0|1
    0|0
  • acele ile alınmış bir karar gibi..

1|0
    0|0
  • Şimdi ben yorumlasam benim yorumumu önemseyen olmuyacak o yüzden yorumlamama hakkımı kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Buna göre, harp okulları, fakülte ve yüksekokullar ile jandarma dahil astsubay meslek yüksekokullarında öğrenimine devam eden öğrenciler, Yükseköğretim Kurulu'nca üniversite sınavının yapıldığı tarihte aldıkları yerleştirme puanları dikkate alınarak durumlarına uygun fakülte ve yüksekokullara naklen kaydedilecekler.

Askeri liseler ile astsubay hazırlama okullarında öğrenimine devam eden öğrenciler ise Milli Eğitim Bakanlığınca giriş sınavlarının yapıldığı tarihte aldıkları ortaöğretim yerleştirme puanları dikkate alınarak durumlarına uygun okullara kaydedilecek.

Amaç hileyle kopyayla okullara sızmış askeri üniformalı teröristleri men etmek.

0|1
    0|0
  • Emin değilim

0|0
    0|0
  • Reis coştu, nereyi kapatacağını şaşırıyor bu sıralar...
    Bu işin sonunda saddam gibi olacak galiba, durum oraya doğru gidiyor.

0|0
    0|1
  • İyi oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı..

0|0
    0|0
    • Haydan gelen huya gider demiş "atalarımız"

Yükleniyor...