Bir erkeğin gözünün dışarda olmaması için neler yapılmalı?

Evlilikte bu çok önemli. Ben eşime elimden geleni yaparım. İstediklerini elimden gelebiliyorsa yapmaya calisirim. Ona ilgi gosteririm. (Evli degilim) Evlensem bunlari yaparim. Ama yinede hersey kusursuzken mutlulugu baskalarinda arayan gözü disarda erkekler var. Bunu engellemek icin ne yapilmali. Ister istemez biz kadinlar tedirgin oluruz. Acaba beni aldatiyor mu diye. Bir erkeği kendine bağlamanın yolu nedir?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• öyle erkeğin eline baston verip çatalla gözlerini sökeceksin kamp ateşinde romantik bir şekilde marşmelovun yanında yiyeceksiniz :D yoksa içerde kalmaz onun gözleri :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ailesinin onu adam gibi erkek gibi yetiştirmesi lazım, piçç gibi yetiştiyse senin elinden bir şey gelmez.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Karşı cinsle konuşmayacak.

0|0
    0|0
  • Kişinin karakterinde olan bir şey.

1|0
    0|0
  • Bak gizemli kardeş, bir ip çizgi hayal et ve bir tarafı kovalamaca bir tarafı kaçmaca. O ipi fazla çekersen de kopar, fazla itersen de. Dengeyi sağladığın sürece hatun da senin adam da.. Hadi bana eyvallah!!

0|0
    0|0
  • Dışarı baktırtmayacaksın

0|0
    0|0
  • Doğru seçim doğasında varsa ne yapsan da gene yapar kendine doğru insanlar bul.

0|0
    0|0
  • At gözlüğü tak

0|0
    0|0
  • kapıda gecelikle karşıla.

bakımlı ol.

evde güzel giyin.

ona iyi davran...

her geldiğinde farklı şekilde karşıla...

fantazilerini yaşamasına müsade et.

0|0
    0|0
  • gözü çıkarılmali

0|0
    0|0
  • Adamın karakteri bu yöndeyse istersen cebinde gez bir şey değiştiremezsin.

0|0
    0|0
  • Bağlama büyüsü yaptır.

0|0
    0|0
  • bence kişinin eşine/sevgilisine aşık olması lazım

0|0
    0|0
  • madem diğer kızlara bakıyor sen direk aldatılmayı hak eden kızlardansın

0|0
    0|0
  • Çocuk

0|0
    0|0
  • Bilemedim

0|0
    0|0
  • ne yaparsan yap sıkılma olacaktir bir zaman sonra. goz disariya kayacaktir. her gun ayni yemegi yerse insan sıkılır derler.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Hadım edilirse anca.

0|0
    0|0
  • Bir insanı kendine aşkla bağlayabilirsin. Eğer bunu soruyorsan aşk'ınızın pek doğru oldugunu söyleyemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • bazilari ruhu serseri olur yani ne yapsanda onun gozu kayar yinede.

0|0
    0|0
    • Sonradan yonelende var?

• vazgecemiyorlar yani cok zor islemis onlarin icine yapmasa kendilerini eksik hissediyorlar, bunun icin arkadas cevreside onemli. Arkadaslarida onun gibiyse ve cok yakinlarsa onu degistirmek imkansiz gibi. belki 40 li yaslarinda adam olurlar.

• İstediğini yap yapmak isteyen yine yapar en iyisi evlenmemek

0|0
    0|0
Yükleniyor...