Erkekler para kazanmak için çalışır. Kadınlar para kazanan erkeği kazanmak için. Bu mu eşitlik?

Lafta her kadın eşitliği savunur ama icraate gelince hepsi zengin koca bulup her şeyden elini eteğini çekmek ister. Siz necisiniz?

Güncellemeler:
Hade bakalım

0|3
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Genelleme yapmanı yanlış buluyorum ki sana da katılmadan edemiyorum alta büyük ihtimalle üzerine alınan bir çok kadın genelleme yapma diye kızıp kendilerinin öyle olmadığını savunacak ki onların da 10 da biri anca öyle olmayacak burada anca onu para için gözü dönmüs kendi malı ile barışık olmayanlar yapar ben evleniceğim erkeğin durumunun bana yakın olmasını isterim ne çok fazla ne çok az

0|0
    1|0
    • Böyle bir yorumu ayakta alkışlıyorum, yorumuna, emeğine, yüreğine sağlık 👏👏👏

En İyi Erkek Görüşü

• erkeğin para kazanma amacı kadın , kadının para kazanma sebebi para oluyor o zaman

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Açıkçası bir çok kişi tanıdım. O dediğin erkekler zaten kendi diyor sen çalışma gerek yok gibisinden yani istemeyen uygun bulmayan evlenmez. Fazla beyin yakma arkadaşım.
    Bana gelecek olursak ben zaten çalışıcam.

0|1
    0|1
  • Adaletsizlik😀

0|1
    0|0
  • 16 yaşımdan beri kendim çalışır kendim harcarım böyle mutluyum çok şükür

0|1
    0|0
  • Şahsen ben ne koca arıyorum, ne de zengin koca. Koca avcısı kezbanlar düşünsün bunu.

Senin gibi genelleme meraklılarını da modern topluma salmamak lazım.

0|0
    0|0
    • Genelleme dediğin, toplumumuz kadınlarının yüzde 80 i böyle düşünüyor.

• zengin kocaya karsiyim
    fakat belirtmek istedigim de bir durum var
    bazi kizlari aileleri bakiyo buyutuyo okutuyo
    sonra elin herifi gelip kizlarini aliyo
    aile kaliyo yalniz
    buna ne dersin

0|0
    0|0
  • Çalışıyorum üniversiteden beri. Bitti hala devam. Kendi paranı harcamak keyfi başkadır. Özgürlüktür ama evlenip köşesine çekilen hem cinslerime kızıyorum. Kolay hayat istiyorlar... Olmaz

0|0
    0|0
    • Ne mutlu sana.. Taktire şayan

• Okuyun çalışın ve lütfen gerçekten şartlar eşit olsun kızlar 👏

• yorumunuza ve yüreğinize sağlık efendim..

• Senip olamadıgın bircok seye dahip olan kadınlar var. 80mkarelik kümeste mi yasiyorsun bilmiyorum ama kadınlarda calisip iyi paralar kazanıyor zaten.

0|0
    0|1
    • Ay canım benim yaa :D Konuyu almış nerelere götürmüş :D

• Kim olduğunu hiç merak etmiyorum. Ne olursan ol fazla kibir iyi degildir.

• Evet

• kendi parami kazanir kendime bakarim kardesim, ama konu evlilik olunca iki tarafin da ortak butcesi olmasi gerektigini dusunuyorum her konuda ortak olmalari gerektigi gibi

0|0
    0|0
  • Bunu esitlikci kadınlar savunmaz neyin kafası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Her kadın değil.

0|1
    0|0
  • Ne eşitliği kadınlar kendine bakacak zengin bir uşak arıyor koca aramıyor

0|2
    0|0