Şimdi arkadaşlar yaş 30 deyince oha diyorlar. 26-27 olunca sorun yok hala genç oluyo. toplumda bu nasıl bir zihniyet?

Şimdi arkadaşlar yaş 30 deyince oha koca adamsın sen kesin evlisin falan diyorlar. yaş 26-27 olunca sorun yok bu yaşlar hala genç geliyor bizim sorunlu insanlarımıza. bu nasıl bir zihniyet aklı alan varsa lütfen açıklasın? en basitinden 20 yaşındaki kıza 27 yaşındayım deyince ismimle hitap ediyor 30 deyince abi demeye başlıyor utanmasa amca diycek hatta bazıları diyo da. ben kendimi gerçekten atacammmm :S

Güncellemeler:
fhg

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• :D :D :D :D
    ne olmus yani 30 olmusunda
    ruhunun yasi onemli
    cenesi olan konusuyo
    beyne gerek yok

0|1
    0|0
    • kız 26 yaşındayım evde mi kaldım diye soru soruyor görüşlere bakıyom çoğunluk yazmış yoo 30una kadar yolun var. emin ol o kız 30 yaşında bu soruyu sorsa çok geç kalmışın bu yaşa kadar neden evlenmedin derler komedi bir milletiz.

• ya bosver digerlerini
      25 yasinda yalnis kisiyle evlenip 30unda bosanmaktansa gec evlenip sonuna kadar senle olcak birinin olmasi kafidir

• aynen öyle. sonuna kadar katılıyorum !

En İyi Erkek Görüşü

• temel fırına gitmiş 199 ekmek istemiş fırıncı 200 olsun deyince oha kim yiyecek o kadar ekmeği demiş. bunun gibi algı var 29 az 30 olunca cok duruyo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 30 yaş milletçe kırmızı çizgimiz😊

0|1
    0|0
    • işte çok aptalca bişey bu. fiziksel yaşlanma 26 da başlıyor. hatta bazılarında 24 bile oluyor. çünkü vücut bu yaşlardan itibaren gelişim sürecini çoktan durduruyo. stres, beslenme vs etkenlere bağlı olarak yaşlanmanın gözle görülür izleri yüzünde oluşmaya başlıyor. kimisi 35 olunca belli oluyor kiminde 25 de çoktan başlıyor.

Erkekler Ne Diyor 1

• Şimdi şöyle o 😆 mantık hatası var bizlerde 😆 19 küçük 20 genç adam, 29 genç adam 30 büyük oluyor 😆 sayıların değişmesiyle alakalı galiba 😆

0|1
    0|0
    • yav iyi de bu algıyı topluma kim aşıladı arkadaş biri bana anlatsın

Yükleniyor...