Fakirim ama zengin saniyorlar?

Beyler Ben aslinda fakirim dahaa dogrusu orta halliyim annem babam memur ama beni zengin gosteren bazi durumlar vr mesela evimiz villa degeri galiba 1,5 trilyon falan havuzlu ama cevremdekiler bilmiyorki bu ev bize bedavaya geldi. Dedem birkac sene once kendine villa yaptirirken annem icinde kendi evinin yanina bir tane villa yaptirdi Adam kizida villada otursun istedi heralde. Yani ev bize belese geldi parasi dedemden cikti biz 5 kr para vermedik Z. Arabamizda babamda Porsche cayenne var ama onuda icradan aldik bilen bilir icralik arablar cok ucuza satiliyor bize 100-150.000 civari bir paraya geldi bize sifiri 500-600.000 falandi Galiba.
BunlariGoren arkadaslar beni zengin saniyor para falan istiyorlar herkes baba zengin dedikce benimde dotum kalkiyo simariyorum. Gecen arkadasa bende para bol dedim karsiliksiz 100 tl verdim ama icime oturdu sonradan. Zengin olmak degilde zengin gorunmek daha masrafli.
Simdi bunlara fakirim desemde inandiramiyorum. Habnire benden para istiyorlar bende vermemek istiyorum ilk hadi sentzenginsin falan diyince kendimi zengin hissediyorum veriyorum * a sonradan cok koyuyor bana
By durumdan nasil kurtulurum.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 600 binlik icradan satışla olan arabayı 100 bine vermezler, verecekleri rakamen fazla 40-50 bin tl altıdır, açık arttırma yoluyla satışa çıkar, bazen sıfır fiyatından bile pahalı oluyor o yüzden yedieminler dolu. Başlık troll yani böylelikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunları onlarada anlat

0|1
    0|0
  • Böyle olduğu gibi anlat sanmasınlar

0|0
    0|0
  • Ehehe tam bir komedi :D hastalığın ilerlemis reis dr görün :D

0|0
    0|0
  • 45 yas üstü profildeki yaş. Konu trol.

0|0
    0|0
    • Hocam profilde yasim 99 gorunuyor o yuzden 45 has ustucdiyor yoksa Ben 18 yasindayim.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...