Sizce amacı ne bu tavırların?

Yakın bir akrabanız anne - kız. sizi fiziksel ve kişisel eleştirse. Mesela burnunuz düzgünken burnun kocaman dese. tenin kapkara dese. Aslında normalken teni. Sevgilinizi hep eleştirse. sonra sizin özel hayatınızıda hep başkasına anlatsa. Sanki kendi özel şeyler yaşamamış gbi sizin özelinizi başkasına anlatsa. Ne düşünürsünüz

2|0
17|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bsy dusunmem oyle yapyosa zaten irtibatımı keserim uzak durmaya calısırım. gercekten yakın olsa zaten acığını kapatırdı baskasna anlatmak yerine

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kıskançlık var galiba bu iki tip insanda da. Moral bozmaya çalışıyorlar sadece. Hem beni eleştirmek onlara düşmez. Allah'ın yarattığı şekil ne olursa olsun kalp kırıcı eleştiri yapmak doğru değil. Ben muhabbeti keserdim bu şahıslarla ve moralimi bozmaz, tam tersi daha iyi hissederdim. Demek ki o kadar güzelim ki Onlara dert olmuş :)))

1|0
    0|0
    • Aynen canım çok doğru dedin

• Bazen erkeklerde görüyorum bu davranışı, kız arkadaşlarını sindirmek ve özgüvenlerini yıkmak için böyle şeyler yapıyorlar. "Nolursa olsun bak ben seninleyim, başkalarına bakma" mesajını vermek için. Hiiiç takma kuzum, sen hep güzelsin :)

• Evet canım BN onlara baya dert olmuşum taa başka şehirden böyle müdahale ediyo. Sağolun güzel yorumun için

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni kıskanıyorlar büyük ihtimal.

1|0
    0|0
  • Uğraşacak beni mi buluyor derim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hiçbir akrabamla bu denli yakın değilim.
    Ama oldu da birinin böyle bir çirkeflik yaptığını fark ettiysem görüşmeyi keserim, zor değil.

1|0
    0|0
  • Kıskaniyorlardır.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • Çok güldüm çok iyi oldu bu şarkı

• Baktım tüm diyceklerimi adam demiş zaten :)) takma hiç hepsi giybet 😉

• Uzak dur

1|0
    0|0
  • Kıskançlık bence. Başka bişey olamaz

1|0
    0|0
  • baya düşmanlık besliyor savunma al

1|0
    0|0
  • yakın akrabalarım bu kadar uzun şeyler diyemezler lafı ağzına tıkarım herkes kendine baksın

1|0
    0|0
    • Bunlar tam bir mal herkesle dalga geçiyolar bnada kafayı taktılar

• Şaka amaçlı diyordum belki ama bilmiyorum yine de rahatsız olurdum

1|0
    0|0
  • Fesatlığa tur bindirmiş kadın

1|0
    0|0
  • Seytanlar her yerde :D takma

1|0
    0|0