Erkek olmanın dezavantajları&avantajları? Kız olmanın dezavantajları&avantajları?

Soru gayet açık 😄

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olmanın en büyük dezavantajı o ki, sorumluluk ve ayakta durmak senin sırtındadır. Bunun da stresi insanı yiyip bitiriyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kız olmanın dezavantajları:
    - toplu taşıma araçlarında tacize uğrayabilirsin
    - tecavüze uğrayabilirsin
    - bu ikisi başına gelince insanlar sana bu pisliği yapanı değil seni suçlarlar
    - taciz veya tecavüz eden pislik saçma sapan indirimlerle serbest kalırken eğer sen canın pahasına onu öldürürsen müebbet yersin
    - namus halbuki sana ait olan bir şey iken bir bakmışsın senin namusun babanın abinin sonrada kocanın olur
    - kadınlar için namus bacak arasındadır
    - tesettürlü olsan yobaz gerici olursun açık olsan gösteriş düşkünü veren olursun
    - ülkenin önde gelenleri kadınları sadece çocuk doğurma makinesi olarak görür
    - hamileyken dışarı çıkıp çıkmayacağın gibi sana ait olan kararlar erkeklerin ağzında sakız olur
    - bir erkek ile bir kadın ilişkiye girer kadına *rospu derler erkeklere milli
    Ülkede son zamanlar taciz tecavüz gibi iğrenç olaylar oluyor sırf kadınlara olan bir şey değil cinsiyeti bırakın hayvanlara damacanaya bile yapıldı bu kadar olayın üstüne bilin bakalım kimlerin hayatı kısıtlanıyor?

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Hicbir istegin olmuyor her kizdan abaza damgasi yiyorsun kiz bulamiyorsun vb.

1|0
    0|0
  • erkek olmak bir avantajdır. kız olmak zor be

0|0
    0|0
  • erkek olmanın dezavantajı yok😏

0|0
    0|0
  • Erkek doğmak dezavantaj onu geçelim. Kız olmak = sülalem rahat doğmak.

0|0
    0|0
  • Erkek olmanın kötü yani kız bulmak zor kız olmanın kötü yani her ay adet olmak

0|0
    0|0
  • Dogudaki kız batıdaki kız iç abadoludaki kız vs çok etken var ama şimdi 😂

0|0
    0|0
  • Para makinesi olarak görülmek en büyük dezavantaj.

0|0
    0|0
  • Çükümüz var yaşasın 🤣

0|0
    0|0
  • Erkek olmanın bir dezavantajı yok bana göre kı

0|0
    0|0
  • Dez avantajı şu önğnde sallanan bir hortum var ve onu sokabilcek yuva bulamamak

0|0
    0|0
  • erkeksen maalesef kızın seni sevmesini beklersin
    seni bulmasını
    seni istemesini beklersin
    kızın seni scmesini beklersin

0|0
    0|0
  • Dünya kadar malın olcagına fındık kadar... olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızların duygusal derinliği ve sezgisi ve annelik olayı avantaj, saflığı dz avantaj.

Erkeklerin mantıklı ve analitik düşünmesi, bize göre daha hüçlü olması avantaj, duygularının biraz sığ olması empati yeteneklerinin biraz düşük olmaları dez avantaj.

0|0
    0|0
  • Avantajı makyaj ve saç şekillendirmeyle güzelleşme dezavantajı aile baskısı ve dikizlenmek

1|0
    0|0
  • Yani ne olursa olsun ben ben olduğun için şanslıyım gerisi teferruat

1|0
    0|0
  • Çok yaa şimdi hangisini anlatsam biz ağda yaparız onlar yapmaz biz doğum yaparız onlar da kıytırık sünnet bizi hep bakımlı isterler manken gibi kendileri dayiamca gibi gezer vs vs

2|0
    0|0
Yükleniyor...