Yengeme bağırdım haksizmiyim detay?

Yaylaya geldiler dayimla eşi. Bu kadın sürekli kapanip açılan birisi. Babam kahvaltı da buna adı da Fatoş diye fatocu fetocu diyip durdu sonra bana taktı kafayı kapaliyim ve odamdan çıkmayı sevmiyorum diye. Yengemde asıl senin kızın fetocu dedi sinirlendim ağladm sinirden saka yapılmasndan hoslanmadığımı anladılar neyse salondaydı salona gittim gene ben senden korkmaya başladım falan dedi bende yenge yeter ha valla dedim bağırarak aglicak gibi oldu sustu beni o iğrenç adamla bir tutmalari şaka da olsa sinir etti.

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sende ''merak etme, biz Fetöcüler meczuplara ilişmiyoruz'' deseydin. Sende lafını dokundur...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yengende tam salakmış yani öyle tatile falan gidince bir kağanıp bir açılan insanları hiç sevmem

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tayyipci :D

0|0
    1|0
  • Biz genel olarak hiçnirinizden hazzetmediğimiz için ilgilendirmiyor beni. xperimi alıp çıkarım

0|0
    1|0
  • akp'liler öyledir kanka

0|0
    0|0
  • Çok fazla alıngansın

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim feto aile içlerine bile ateşler salmış durumda :D

0|0
    0|0
  • 😄😄 gülüp geçseydin ya. abartmışsın..

0|0
    0|0
  • Konusma kiz valla akirlar iceri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yengeler hep gereksiz konusuyo takma

1|0
    0|0
  • Boşver gitsin

1|0
    0|0
  • Baban yengeni o adamla bir tutuyor ama haksızsın

0|0
    0|0
    • Benmi tutuyorum lan!

• Gidene kadar bozdum durdum rezil ettim bin beterini yaptım ohh

• Daha beterini yapsa dayimda onu daha beter becerir yani onun yerinde olsan dayım iyi becerirdi seni tabi benim sinirden saçını yolup aminin derinliklerine sokmam cabası ;)

• :D Değişik

0|0
    0|0
  • Yenge ne denilince niye boyle sinir olmuyosun

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • suç babanda öyle derse o da sana saldırır sen sinir oldunda fetoyla bir tutulmaya da kadın sinir olmadı mı babanın dediklerine kadın haklı

0|0
    0|0
    • Babama desin benim suçum ne canım

• Duyduğum bir aile. Kızlar fetocu babaları ak partide şimdi konusmuyorlarmiş. Ne hale gelmişler.

0|0
    0|0
  • şakasını abartmışsın da sonra korktum demesi saçma olmuş

0|0
    0|0
  • Abarti olmuş

0|0
    0|0
  • Nalcak feto akrabalarla iletişime darbe yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...