Harp okulları kapatılıyor peki orduya subayı, pilotu bakkallar mı yetiştirecek?

Benzer soru sorulmuş ama pek cevap gelmemiş bide ben sorayım istedim.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Haberi nerenle okudun çok merak ediyorum. 2 gramlık aklınla laf sokmanın derdindesin. Askeri okullar katılıyorsa Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı Milli Savunma Üniversitesi kurulacağını da okumuş olmalısın. Hayranım bu bagnaz fikirli kıt akıllı saplantılı zihniyetlere... mesele Erdoğan değil Mesele ülke ülke altı üstü askerlik olan mesleği seçenler ülkeyi yönetmeye kalkıyor ellerindeki silah ile anlayın artık bunun demokratik olmadığını dünyanın hiçbir yerinde bunun Tasvip edilmediğini anlayın artık anlayın

0|2
    1|0
    • O öğrenciler ne olacak peki? Okulunu bitirmesine bir ayı kalmış ve atılan öğrenciler ne olacak? Bağnaz olmayan zihniyetleriniz bunu da açıklar mı? Ayrıca altı üstü askerlik dediğiniz meslek klavye başında yapılmıyo

• He canim he
      Dikkat et de Yıllarca senin beynine türkün atası diye çıktıkları bir başkasının çocuğu olmasın onu öğrendiğin gün intihar etme..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Harp okulları kapanmıyor bilgi kirliliği yaratmayalım lütfen! Askeri liseler kapatılıyor sadece. Harp okulları işlevine devam edecek her zaman ki gibi. Sadece harp okulunu bitirdikten sonra Milli Savunma Üniversitesi olacak ve orayı da bitirdikten sonra teğmen olarak ordu da göreve başlanacak.

2|2
    1|1
  • Hallederler, merak etme. Devlet bunu da düşünmüştür herhâlde. Başka bir şey açılır. Polis Akademisi var ya, Jandarma Akademisi açılacakmış bir de şimdi. Dün akşam ATV'deydi Sevgili Erdoğan, orada söyledi. Orada yetiştirir belki. Bir yolunu bulur onlar. Subaysız, pilotsuz olmaz. :D

0|0
    0|0
    • Peki suçsuz öğrenciler ne olacak? Onların hakları ne olacak? Hayalleri?

• Devam edeceklerdir eğitimlerine kaldıkları yerden bence. Yani bir şekilde hazırda olan başka bir yer varsa, orada eğitime devam ederler. Onu ben bilemem ki. Bakalım ne olacak...

• Hayır hepsinin eğitim hayatına son verildi. Bu sene mezun olanlar bile astsubay, subay olamadılar. Hakları yendi.

• Aynen Bakkallar yetiştirecek. Itirazın varsa cumhurbaskanligina dilekçe yazabilirsin. Gir cumh. Sitesine, gerekenler orada karşına çıkar.

1|0
    1|0
    • Ne de umurlarında olur ya

• Boş konuşmak sizin yaptığınız. İstediğim şeyi yapmakta özgürm. Sormakta da aynı şekilde

• cemaat yurdundan değil de imam hatip okullarından alacaklar pilotları. yine devlet içinden devlet olacak mı (paralel)? tabi ki olacak; imam hatipler de bir nevi akp'nin cemaat yurdu sayılır. bu hükümet gidince bu sefer de onlar devlet içinde devlet olacak

0|0
    0|0
  • KHK ile Harp Akademileri, askeri liseler ve astsubay hazırlama okulları kapatıldı, Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde Milli Savunma Üniversitesi adıyla yeni bir üniversite kuruldu. Milli Savunma Üniversitesi, rektörlüğe bağlı olarak, kurmay subay yetiştirmek ve lisansüstü eğitim vermek amacıyla yeni kurulan enstitülerden kara, deniz ve hava harp okullarından, astsubay meslek yüksekokullarından oluşacak.

0|0
    0|0
    • Öyle olacaksa şimdiki öğrenciler neden oraya alınmıyor da ellerine işletme gibi bölümlerin diploması verilip gönderiliyor askeriye bünyesinden? Yerlerine imam hatipler geçeceği için olabilir mi?

• AKP nin arka bahçelerinden gelirler.. Zaten fetö ile ortakken öyleydi. Ortaklık bozulunca işler değişti haliylen.

0|0
    0|0
  • hayvanat bahçesi müdüründen tübitak başkanı yapan ak beyinliler bulur bişeyler :d

1|1
    1|1
  • İmam hatipler 😂😂

0|1
    0|0
  • Merak etme bunu devleti yönetenlerde düşünmüştür

0|0
    0|0
    • Ne düşünmüşlerdir? Mezuniyetine 1 ay kala okulları kapatılan ve ortada kalan, Subay, astsubay, jandarma olmak için gün sayan öğrencilerin hakkını nasıl ödeyeceklerini de düşünmüşler midir?

• Karar onları etkilemiyor

• Milli Savunma Üniversitesi açılacakmış :)
    Tsk 'ın yapısı kalmadı. Tamamen bozuldu.
    Atama bekliyordum ben aralıkta artık napacaz bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Sanırım çok güvendikleri polisler 😁

0|0
    0|0
  • Devlet senden iyi düşünmüştür merak etme.

0|2
    1|0
    • Evet çok iyi düşünmüş. O öğrencileri ortada bırakıp hayallerini ellerinden alarak çok güzel düşünmüş

• Milli Savunma Üniversitesi kuruldu , anlaşılan haberler tam okunmuyor..

0|0
    1|0
    • Ordu disiplini üniversiteyle sağlanır mı sizce? Kafanız nasıl çalışıyor merak ediyorum

• Bakkalar mı yetiştirecek diyerek bilgisizliğinizi konuşturan sizsiniz.. hiç bir şeyi tam okumuyorsunuz.. Sıradan bir üniversite olacağınımı sanıyorsunuz? Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde oluşturulcak.. Sırf muhalefet olmak saçma sapan, haberleri tam anlamadan konuşuyorsunuz...

• Gayet hepsini okudum ama dünyanın en saçma şeyinin yapıldığının farkına vardım. Mükemmel bir askeri eğitimimiz varken, dünyanın en kaliteli savaş pilotlarını yetiştirebiliyorken hepsinin içine edildi. şu an harp okulunda, astsubay okulunda, jandarma okulunda okuyan insanlar atıldılar. Mezuniyetine az kala atılan öğrencilerin askerlik hayalleri ellerine işletme diploması verilerek alınacak. Sizce bu güzel mi yani?

• evet bakkalda yetşicek.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...