Sevgilim yeniden uyuşturucu bağımlısı oldu?

Bonzai içiyor... İki yıl önce onla tanıştığımda da aynı halti işliyordu annesi vefat ettikten sonra kendisini dağıtmış böylelikle başlamış ama destek oldum ve birakti... Bu olaydan bir sene sonra tekrar başladı bu sefer hastahaneye gitti bıraktı ve yine aynı şey yine başa donduk... BU İLLETTEN KURTULUS YOK MU... Onu bırakıp gitsem daha çok batacagindan korkuyorum ve onu çok seviyorum ELİMDEN BİRSEY GELMİYOR YARDİM EDİN LUTFEN ne bırakıp gidebiliyorum nede onu duzeltebiliyorum :-(

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Seçim yapmasını iste diyeceğim ama çok acımasız olucaktır. Ve büyük ihtimal bonzai olacaktır seçim. Tavsiyem tekrar doktora gitmesini iste hatta eşlik et. Ekstra olarak arkadaş çevresini değiştirmesine yardım et. Seviyorsa yapıcaktır. Sonuçta insan sevdiğinden ayrılmak istemez

0|0
    0|0
    • Denedim hastahaneye gitmiyor kanimda uyustucu çıksın gidicem diyo ama birakmiyorki çıksın ve kesinle tercihi ben değil madde olacaktır... çünkü şu an normal bir insan degilki sokakta uyuyakaliyo :( sürekli uyuyo

• Bu konuda akıl veremem. Çünkü senin hayatın bu konularda bu siteyi kullanma otur düşün ilişkiniz nereye gidiyor. İyiye gidecek umudum var diyorsan doğru yoldasın

En İyi Kız Görüşü

• yardım hatları var bitanem onları ara destek alsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Amatem'e götürmen lazım onu. Orada tedavi görüp, iyileşecek. Ama işte hastahaneden kaçmamalı. Tedaviye cevap vermeli. İstekli olmalı, kurtulma konusunda. Onun yanında ol. Lütfen dayan, kurtulmanı istiyorum ben de. Çok güzel bir hayatımız olacak de. Başka yolu yok. Doktorluk bir konu bu yani...

0|0
    0|0
  • Aklı başında bir kadının, uyuşturucu bağımlısı bir erkeğe sevgilim diyebilmesini kavrayabilmiş değilim. Hayır bırakamaz. Bu bağımlılık onu adım adım ölüme götürürken, kendisini ve çevresini de mahvedecek.

0|0
    0|0
    • Öyle yapıyor zaten kendisini de benide mahvediyor zaten ailesinin umrunda bile değil :'(

• Dikkat etmeni tavsiye ederim.. Sana aşırı derece de duygu sömürüsü yapacak, ama yakaladığı her fırsatta da seni ezmeye çalışacaktır. Seni kendine köle yapmayı isteyecek... Bunları sadece reelde gördüklerime göre yazıyorum.

• Mümkün olduğunca uzak dur ve bu ilişkiyi bitir. Yoksa birkaç yıl sonra pişmanlığının geri dönüşü olmayacak.

• Bırak kenarda ölsün

0|0
    0|0
    • Cahil bir insan değil hmahalle serserisi bir adam değil namazında niyazinda kendi halinde biriydi nasıl bu hale gelebildi :(

• Çünkü aptal bir insan.

• Bonzai içenler bilir gerçek muptezelligi isimiz zor bırakamıyoruz

0|0
    0|0
    • Ya ama o bıraktı 6 7 ay ağzına surmedi

• Adam sporcu zaten body yapıyor ama bıraktı uyuşturucuya başladığından beri

• Tamam işte devam ederse içmez

• Bırakmazsan ayrılırım de. Huzura erersin biraksa da birakmasa da

0|0
    0|0
    • Denedim Tercihi ben değil madde

• O halde bırak gitsin. Sen elinden geleni yapmışsın, daha sonra üzülürsün

• Bence bırak.

0|0
    0|0
    • Onu böylece bırakıp gitmeye gönlüm el vermiyor kendimi sorumlu hissediyorum

• sana zarar verecek en sonunda ilerisi yok onunla kendini boş yere yıpratma

0|0
    0|0
    • Ya o iyi olsun duzelsinde ilerimiz olmasın gerekirse ama o iyi olsun

• Kardeşini de benide dusunmuyor

• sende düşünme bence

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen ne asil bir kizsin ya.. canim kendi birakmak istemiyorsa senin elinden hicbirsey gelmez

0|0
    0|0
    • Ya çok kötüyüm sürekli ağlıyorum üzülüyorum bağırıp çağırıyorum ona gözüme uyku girmiyor ama elimdende hiçbirşey gelmiyor çok caresizim

Yükleniyor...