Kadinlar toplaniklari zaman erkekler kadar eglenecek sey bulabiliyorlar mi :)?

Erkekler her zaman eglenecek bir seyler bulurlar. Halisaha maci yapariz, olmadi, kahveye gider ihale oynariz, olmadi parkta bira iceriz, olmadi ayi muhabbeti yapariz :) , olmadi Play Station oynariz, olmadi... :)

Güncellemeler:
guncel

2|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Hic merak etme bizimki sizden daha çok ekşınlı geciyor süslenmeler püslenmeler intikam planları gıybet gıybet gıybett 😂😂😂😂

0|1
    0|0
    • Eski kiz arkadasim, o intikam operasyonu yapilan gecelerden birinde bana rest cekmisti. :)

• Manyak iste, daha genc oldugum ve herkesin birbirini Facebook'ta deli gibi ekledigi donemlerde, 500 kusur tane arkadasimin icinden bir tane kiza kafayi takti ve bu kiza uyuz oldum sil onu dedi. Nasil anladiginin hala bilimsel aciklamasini yapamiyorum ama yuzlerce kiz icinden bana asilan tek kiz oydu ve nokta atisiyla tespit etti :)

• Kızların içgüdüsü işte 😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgili dedikodu , pijama partisi 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Oo şenlik var

0|1
    0|0
  • Gezeriz gezerken alışveriş yaparız. Kozmetik mağazalarında saatlerce takılabiliriz. Kafede ya da başka mekanlarda oturup sohbet ederiz uzun süre gorusmediysek zaten sohbet koyu olur. Genellikle gezeriz ama bir yerde fazla sabit kalamayiz. Hareketliyiz...

0|1
    0|0
  • Bizde PlayStation oynuyoruz ;)) soğuk bira içiyoruz. Erkek arkadaşlarımızı çekiştiriyoruz. Tabu oynuyoruz. Alışveriş yapıyoruz ve inan bana sizden daha çok seks deneyimlerini paylaşıyoruz 😂 Saklı gizli yok yani

0|1
    0|0
  • tabiki: dedikodu, pasta börek, dergiler, mankenler, kıyafetler, hayaller, ayakkabılar,
    ama ben futbol ve boks da konuşurum.

0|1
    0|0
  • Ay biz cok eğleniriz bir kere

0|1
    0|0
  • Dedikodu yi bile eğlenerek yapariz superiz biz😀

0|1
    0|0
  • Daha eğlenceliyiz. Dedikodu yaparız

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...