Arkaslarr İstanbul. Esenyurt nasıl. Oradan ev alıcam ama colk kötü. Biyer oldugunu. Söyledi. Birkac kişi?

Yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• saray gibi görünen en ucuz evlerin olduğu muhit. 2 yıl önce bahçe katları 30-40 bine satılıyordu, şimdi 80-90 bin olmuşlar. cafcaflı ara katlar 100 binden başlıyor. illa alacaksan metrobüse 500 metreden yakın olsun. bütçeni söylersen netteki ilanlara bir gözatabilirim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yaklaşık 2 ay önce ordaydım iş için tabelalarda türkçe yer yok nerdeyse birde çok fazla arap suriyeli ve kürt var...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• o esenyurt üni. önünden geçen büyük bulvar var orayı dik kesen sokaklarda alabilirsin, gökdelenlerin oldugu bir yer daha var oralarda binalar güzel ama sokak ve ruh yok bir de dev trafolar var binaların arasından geçen, çok içerle girme, sokagın profili ağırlıklı olarak zeytinburnu gibi, biraz güngören gibi, saydığım yerlerde ev alabilecek bir bütçen varsa beylikdüzünü düşün derim ben

0|0
    0|0
  • Esenyurt'ta Dogan Arasli bulvari ve Haramidere'ye inen kismi disinda kalan alan pek iyi sayilmaz bulvar uzeri zatek tek firma var Esenyurt'un kaymagini yiyen Ozyurtlar Bulvar ustu ve bulvara bagli sokaklardan olursa al olmazsa cok uzaginia bakma bile derim

0|0
    0|0
  • A aaaa ne kötü çok da nezih bir yer seni kandırmışlar

0|0
    0|0
  • neden yani ordan ucuz mu

0|0
    0|0
    • Yani evet ucuz biraz ben ailem olmadan alıcam kolay olsun diye

• Geleceğe yatırım olarak düşünülebilir, orda yaşamak istiyorsan o da senin tercihin tabiki

• Mahallesine göre kötü yerler var gidip kıraç, talatpaşa dan alırsan en kötüsü

0|0
    0|0
  • Her 10 kişiden 9'u suriyeli.

0|0
    0|0
  • yoo kötü değil.

0|0
    0|0
  • Ben Sultanbeylideyim ve oradan daha tehlikeli bir yer yok. Alabilirsin hemde Sultanbeyli nin en tehlikeli mahallesindeyim. Heryer tehlike li bizim oraya pendikliler şeytanbeyli diyor öyle düşün 😂

0|0
    0|0
  • Ewet bencede ordan alma nerelısın nerelerde yasadın onemlı olan o

0|0
    0|0
  • Tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • Ben önermem

0|0
    0|0
  • Kenar mahalle gibi