Erkekler Ağlayamaz mı?

Bizim toplumu muzda erkek adam ağlamaz diye bir söz var bizde insanız niye ağlayamayız aramızda yok mu duygusal erkekler eminim vardır dün ben çok ağladım hatta gözlerim acıyor içimizde var mı ağlayan erkek

1|0
166

En İyi Kız Görüşü

• Ağlar da ulu orta ağlamayın cidden ultra itici oluyo, böyle sevgilinizin karşısında falan ağlıyosunuz tam kusmalık

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek ağlamaz, erkek korkmaz, erkek sert olur, erkek adama yakışmaz yok bilmem ne. Erkekler üzerinde nasıl bir baskı olduğunun farkında mısınız insan olmalarına dahi izin yok. Boş işler bunlar erkek de insan elalem ne der diye insanlığınızı unutmayın. Varsın beğenmesinler. Sevgilimin yanında bile ağlarım ama böğürerek değil gözyaşları iner sadece.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• Herkesin içinde ağlayan erkek artık çok dolmuştur. Kim onu bu hale getirdiyse artık...

0|0
    0|0
  • Duygusu olan her insan aglar

0|0
    0|0
  • Ağlar

0|0
    0|0
  • Onu diyen tüm insanların ak :D

0|0
    0|0
  • Aglarlar tabiki sacma dusunce onlarda insan sonucta

0|0
    0|0
  • Ağlar.

0|0
    0|0
  • Ağlar da ortalıkta ve herseyr aglamamali güçlü durmali

0|0
    0|0
  • Tabiki ağlayabilir ne var bunda:)

0|0
    0|0
  • Aglayabilir isveçli bilimadamları açıkladı bilimsel olarak onlarında göz pınarları varmış

0|0
    0|0
  • abimde çok duygusaldır

0|0
    0|0
  • Saçmalık ya insanı duygusu olan ağlar

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu ağlar.

0|0
    0|0
  • Ağlayan erkek güzel bence

0|0
    0|0
  • Yoook aglar tabikide

0|0
    0|0
  • Ağlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben Ama dünya derdi için ağlamayı sevmem. dünya için ağlamak kalbe zulüm etmektir erkek içinde kız içinde

0|0
    0|0
    • nasıl yani kardeşim

• Allah için ağlamak daha iyi bu dünya 2 günlük ve göz yaşları çok değerli hem dini açıdan bakıldığında dünya için ağlamak gereksiz yani hepimizin sonu ölüm ve o göz yaşlarını Allah yolunda kullanmak zorda kalmadıkça ağlamamak gerek. Ama duygusuz da olmayacaksın illa ağlaman gerekliyse yanlız ağlayacak ağlarken derdini ağlama sebepini Allaha anlatacak ve Allahtan sabir ve yardım isteyeceksin.

• Herkesin içinde aglayamam aglarsam egerki yalnızken aglarım

0|0
    0|0
  • Doktora gittim jinekomasti olduğumu söyledi doktor üzülme dedi herkeste var merdivenlerden inerken yağmur gibi akıp duruyordu şansımada o gün yağmur yağıyordu anlamadı kimse eve gidip hönküre hönküre ağladım

0|0
    0|0
  • ben ağlayamıyorum

0|0
    0|0
    • senin ki hastalık kardeşim en yakın zamanda doktora gidip bu durumundan bahsetmen gerekiyor göz yaşlarında ki sıvı kurursa gözlerinde kurur

• Çok nadir ağlarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...