Annem babama ihanet etti ben bunu babamdan sakladım kötü bisi mi yaptım bilmiyorum?

Annem babama ihanet etti kackere gözümle gordum ve anneme çok kötü davraniyorum o ne derse tam tersini yapiyorum bana evlatlarından cekicen bende izlicem diyor bedduasi kabul olurmu acaba :((

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben de babama söylemiştim, bedduası tutuyor bu arada ama bence dogru olanı yapmışsın yine de bu süreçte bir tarafcı olma tamam bu bir yanlıştı ama babanın da yanlışları varsa örtbas etme, hayatımda başıma gelebilecek en kötü ve en kötü durumdu, benden ve annemden başka kimse de gerçeği bilmediğinden yıllardır yalancı iftiracı muamelesi görüyorum, yorumu da gizli yapıp yapmamak arasında kaldım ama olsun bu benim utancım değil

0|0
    0|0
    • Annenin bedduasini sütü keser kuzum emzirdiyse eger

• Teşekkür ederim senin adına da çok üzüldüm gerçekten

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 10

• Eğer gerçekten öyle bir kadında ne bedduası tutar ne başka birseyi ben olsam soylermiydim söylemezdim daha büyük yıkımların olmasından korkardım ya da benim dusundugun gibi olmamasından allaha havale ederdim acısı çıkar elb et birgün beddua etme sen

1|0
    0|0
  • Soylemelisin ama babanin neler yapabilcegnj gozunun onune al once.. cok ozur dilerim ama annende evlat sevgisi yok mu hic o yavrulardan da mi utanmadi kotu ornek oluyor size ben annemk doverdim gunahta olsa yere sererdim oturacak namusuyla evinde

1|0
    0|0
  • Kötü değil iğrenç bir şey yaptıb

0|0
    0|0
  • Babana söylemelisin bence birinin seni aldattığını ve haberin olmadığını düşün ve empati yap ayrıca bence bu şekilde annenden hıncını alamadığın için ona ters davranıyosun bu senin için de huzursuzluk verici bişey en iyisi anlatmak

0|0
    0|0
  • İşin zor bilemez kimse

0|0
    0|0
  • Olacağını zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Ne gibi ihanet peki takip et bakiyim bir beni

0|0
    0|0
  • Kotu yapmışsın