Hayat ne kadar boş sizin için neyi ifade ediyo ?

Hayattan bugüne kadar ne anladınız geleceğiniz için ne düşünüyosunuz benim anladigim tek şey iman ve ibadet yoksa boş bir hayat yaşıyo olmamız peki sizce?

1|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• son 10 gündür kabusu yaşıyorum. ne kara temmuzmuş arkadaş.. sanırım bu soru için fazla stresliyim ama takipteyim.

0|0
    0|0
    • Bence günler hep aynı değişen bişey yok suçu aylara günlere sabit ve degismeyenlere atmak biraz kolaya kaçış olur sorunların sebebine baktın mi neden bu kabusu yaşadığına dair fikrin vardır elbet..

• yüzlerce şehit var, bunlardan biriside benim canımın içi yarbay kuzenim. 9 gün oldu ama acısı geçmeden gene başka şehitlere üzülüyoruz. ülkede hain bitmiyor, her gün sayı artıyor..

• Bak kendin söylüyosun şehit diye sence kara mi bu temmuz o şehit olup direk cennetliktir Allahın izniylen ve tabi çok kötü günler geçirdik etkisi halen var ama yılmadan ayakta olup devam etmek gerekiyo sürümek vücudumuzu yara içinde bırakıp bu günleri yaşatmak isteyenler zaten bunun peşinde değil mi bizleri cokertmek istiyolar ama biz bardağa dolu tarafından bakıp daha kötüsü olmadığı için sukredersek emin ol ki çok daha güçlü oluruz

• Var oluş sebebimize göre yaşarsak ancak bir anlam taşıyor. O zaman yaşamak da güzel ölmek de.. Ama sabırla yılmadan çabalamamız gerek.

0|0
    0|0
    • Doğru bu kişinin bakış açısına bağlı dünyaya bir kere geldik mantığıyla yaşamak var sinavimizi hakkıyla yaşamak gerek mantığı var

Erkekler Ne Diyor 1

• hayat bos hersey 1-2-1-2 diye gidiyor hatalar sohbetler hep ayni hep aynisi yapilmaya devam ediliyor ve hic durmuyor 1-2-1-2 durmiyacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...