Irkınızın saflığından ne kadar eminsiniz?

Videoyu izlemenizi öneririm.

1|1
13|19

En İyi Kız Görüşü

• Bunu biliyorum ve bende yaptirmak isterdim ama turkiyede boyle bisey yok sanirim oyle duydum, arkadaslarimdan

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenotip olarak bariz anadolu türkü ile mezepotamya ve anadolu kürtünün benzerliği çok açık hattta bir çok antropolog günümüz de anadolu türkü ile kürdünün çok yakın yüzde 70 gibi benzer olduğunu iddia ettiği iki kitap okudum hatta yazar hodri meydan diyordu gen taraması yapan yerleri öneriyordu
    asyalı türk ile anadolu türkünün yüzde 50 nin dahi altın da genotip ve fenotip benzerliği kalmışdır diyordu
    Kürt'lere Ermeni dölü diyenler;Anadoluya göçebe
    geldiğinizde çekik gözlü ve badem bıyıklıydınız.
    aynaya bakın kim kimin dölü...
    Türkler kara esmer kıllı sakallı olmaz ama türkiyeye bakalım sonuç ortada kadını da esmer erkeği de göçmenler zaten karışın ırkları

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Emin değilim

0|0
    0|0
  • izlemiştim.

0|0
    0|0
  • Bunu biliyorum güzel bir video olmuş

0|1
    0|0
  • hiçbirimiz saf değiliz. seni sen yapan zihniyetindir

0|0
    0|0
  • bu videoda samimiyet göremedim. Zaten kimsenin ırkı saf değil, olamaz. Bunu anlamamak için azıcık salak olmak lazım..

0|0
    1|0
  • kimse irkinin safligini savunamazz aptallıktır.

0|0
    0|0
  • guzel bir vıdeo ama emın ol Şu an baska ırktan oldugumu ogrensem bile turk milliyetcisi olurdum yıne

0|0
    0|0
  • Irk yoktur coğrafya vardır. Bu saçma ırk kavramı için çok güzel bir çalışma.

0|0
    0|0
  • Değilim.
    Tamamen saf değil ama yine de korunuyor diye biliyoruz.

0|0
    0|0
  • Biliyorum bunu ama bn türk olduğuma eminim

0|0
    0|0
  • saf ırk değilim. atalarım zamanında hristiyanlada evlendi ermeniylede evlendi kürtlede evlendi araplada evlendi. hepsinden biraz var bende.

0|0
    0|0
  • değiliz zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç bir ırk saf değildir.

0|0
    0|0
  • @Kumraliiniz12

Lakin biz safa en yakınız. Türk'üz. :)

1|0
    0|0
  • kanka Türkler çinlilere kaymış, araplar ortaasyaya gelip bize kaymış biz anadolu ve balkanlara gidip oradakilere kaymışız;

0|0
    0|0
  • Kürdüm sanırım

1|0
    0|0
  • Emin değilim.

1|0
    0|0
  • Herkes yorum yapmışta, bir bende mi görünmüyor video?

0|0
    0|0
  • Saf ırk imkansız

0|0
    0|0
  • Bilmiyom yea

0|0
    0|0
  • Video çok güzel.

0|0
    0|0
  • Değiliz.

0|0
    0|0
  • çok da s. kimde

0|0
    0|0
  • ırkım umrumda değil, ırkçıların da canı cehenneme

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir videoymuş paylaşım için teşekkürler.

0|0
    0|0
  • saf kan TÜRK'üm

0|0
    0|0
  • Cepni boyundanım kardaş bu yetermi

0|0
    0|0
  • son zamanlardan izlediğin en anlamlı video teşekkürler

0|0
    0|0
  • Çok eminim.

0|0
    0|0
  • safkan zaten yoktur turklerin icindeki boylarin gocebe olusundanda bu mumkun degildir... ayak bastigim yer vatanimdir diyen turk zaten saf kan kalamaz ama.. asagidaki bazi mallarin dedigi gibide kurtlerle birlesmedi turkler ve yanlis bilenen birsey var turkler hicbir zamanda cekik gozlu degildir... kıyma gozludur ki turkiyede sokaklarda bu fenotipten cok var... turklugu anlamaniz icin orgun anitlarina bakarsaniz toredir.. tore turku turk yapandir anadolu kurtlugu ne lan hem? kodumun luristaninda.. musulun bugun ki gibi daglarinda eskiyalik yapan acem artigi kurtler anadoluya yavuz zamaninda getirilmistir ve sia itikatina karsi sunni bir blok olusturulmustur bosuna bundan pay cikarmayin... ermeni tarihci matteonun turk tanimi bellidir... arap tarihci ebu cafer... bizzat ortaasyadak turkcadirlarini gezmistir oyle cekik gozlu kimse yoktur.. turkler mogollu degildir cunku ya da tunguz... divanu lugatu turktede turk boylarini karsgarli mahmudda belirtmis ve turklerin icinde sari saclisindan esmerine kadar hepsini belirtmstir... jean poul roux da turklerin tarihi kitabindada turklerin tore birligi olusunu ve turklerin mongoloidlerden yani mogollulardan ve tunguzlardan ayri bir kavim oldugunu sadece kulturel birliklerinin ortak gocebe kulturunu yazmistir.. bu tur kelime oyunlari gecmiste kaldi... anadolunun heryerinde kınık boyunun dogani... avsar boyunu kılıcı.. kayı boyunun kartalı.. mimari eserlerinde mevcuttur magaraya sıcıp kıcınızı duvara surmekten baska birseyi olmayan hicbir medeniyet izi olmayan dag maymunlari gelmis genetigimiz ayni demeye calisiyor lan turkun kaninda... sahnamenin yazari firdevsinin bile insanlikla bagdastirmadigi malum ne idugu belirsiz kavimle hainlik akmaz... gecin bu isleri rumlara benzeriz ama dag hayvanlarina asla...

0|0
    0|0
Yükleniyor...