Zengin erkekler benden uzak olabilir mi?

Cidden nedir bu ego bu hava! önyargı demeyin kactane tanıdım hepsi böyle! benim para felan umrumda değildir ama karsıma cıkan tipler hep varlıklı zengin kişiler oldu ve hepsinin parası kendinin olsun kızlar cidden bunlara yüz vermeyin gidin orta halli hatta işsiz bile olsa gururu, kalbi olan erkeklerle mutlu olun ölürüm ben onlara..

böyleleri cüzdanına güvenir paradan baska hicbişeye sahip değildir güzel kız bulabileceğini sanar, cidden GÖNLÜ zengin olan isterse hic parası olmasın tüm bu züppeleri satın alacak kadar öndedir benim gözümde

sizce haksızmıyım?

1|1
15|38

En İyi Erkek Görüşü

• Mevkiiler, makamlar önemli değildir. Gönlü zengin olsun dediğin gibi, mutlu olsun daha ne ister insan.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zengin koca ile evlendiklerinde aslında paranın ne kadar gereksiz birşey olduğunu, ilişkide olması gereken tek şeyin mutluluk olduğunu anladıklarında herşey için çok geç olmuş olacak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Sonuna kadar haklısın ama çoğu insan senin gibi düşünmüyo para hiç bir zaman insandan değerli değildir önemli olan yürek

1|0
    0|0
  • kuruş param olmadığı gibi zengin olmaya da çalışmıyorum. evde kuşlarımda mutluyum

1|0
    0|0
  • Haklısın para her zaman gelir gider zaten evlilik beraber birikim yapmaktır beraber yaşamaktır parası olacağına kalbi temiz birisi olsun yeter 😊

1|0
    0|0
  • Haklısın tabi.. Maneviyat olmadan maddiyat degersizdir..

2|0
    0|0
  • Helal olsun.

1|0
    0|0
  • arkadasım bıraz yavas olurmusun senın karsına ıbneler cıktıysa bızım ne gunahımız var delı gıbı param olması benım sucum degılkı calıstım kazandım dogru yerde dogru hamleler yaptım ve Şu an bu durumdayım bu yasıma kadar tek bı kız sevdım asıktım ama benı herseye ragmen aldattı tıpsız bırıde dıgılım somurtkanda dıgılım aksıne gezıp eglenmeyı gulmeyı cok severım ve 6 yıl boyunca sevgılıme sadık kaldım onunlada hıc brlıkte olmadım dusun ama o baskasına gıttı benım ne sucum vardı pekı

0|0
    0|0
    • Umarım değişmezsin bir an patladım cunku senin gibi olan o kadar az ki.. Egosuz havalı olmayan malına güvenip herseyi elde edebileceğini düsünmeyen birileri cok nadir. Seninde bazı seylerin farkında olman ve sadık olman iyi bişey zaten bu cizginin dısına cıktığında hic mutlu olamazsın

• İnan bana hediyenin hic önemi yok ya da harcanan paranın belki oda seni sevmistir sevmese 6 yıl gecirirmiydi

• zaten harcadıklarıma hıc bı sekılde uzulmuyorum yıne bırakıp gıdıcegını bılsem yıne elımden gelenın en ıyısını yaparım onu mutlu etmeye calısırdım. sadece delı gıbı asık oldugun ınsanın Şu an baskasının yanında olması yuregımı acıtıyor dayanamıyorum

• Takdir ediyorum seni güzel bir tespitte bulunmuşsun 👏🏻👏🏻👏🏻

1|0
    0|0
  • Nüfus cüzdanın yanında mı? Kalk kalk kalk gidiyoruz. 😀

1|0
    0|0
  • Fakire yuz veren varmiydi ya umutlandim simdi

1|0
    0|0
  • Gizli kendine gel tip karın doyurmuyor :D
    Şaka lan şaka egoistlerin a. k

1|0
    0|0
    • Parası var diye kimsenin egosu cekilmez ben hazmedemiyorum böyle şeylere :D

• Sokakta yasayan derken

• Zengini sevmeyen fakiri sever o yüzden sokakta yaşayanlarla birlikte ol diyorum

• ben fakirim evlen benle madem 😂😂😂

1|0
    0|0
    • Fakir diye dıslamaz kimse :D

• Tamam işte evlen benle madem 😒

• Bu fakir yolunuza revândır

1|0
    0|0
  • Böyle konuşursunuz parayı gördünüzmü kaliteli mekanlara gitmek istersiniz masraflısımız yediğinizi içtiğinizi erkek ödesin oraya gidelim şuraya gidelim bunu yiyelim bunu içelim nasılsa arkanızda sponsorda var neden kendi parasını kazanan insanla olasınız ki

0|0
    0|0
  • Olamaz cekersin onlari

0|0
    0|0
  • Kızlar erkeği para olarak gördüğü için bu pek etkilemeyecek onları 😄

0|0
    0|0
    • O eskidendi artık öyle düşünen o kadar az ki zengin erkekler parayla sevgili tutmayı bile teklif eder olmus yokluktan :D

• E vakit geçirince ağına yakalanmış oluyorsun

• İşte mantıklı olan öyle cook varlıklı insanlarla takılmadan önce birdaha düşünmek, genelleme yapmak istemezdim ama özellikle aileden zengin olanların hepsi böyle fazla mal bozuyor ben buna inanıyorum

• bacım senı kim üzdü

0|0
    0|0
  • Genelleyemezsin

0|0
    0|0
  • hayır olamaz.

0|0
    0|0
  • Tanriya mesaj ulasilmisdir! istekler derhal yerine getirilecektir!

0|0
    0|0
  • Fakir edebiyatı geçmişten günümüze nesilden nesile aktarılan bir akımdır.
    Temel besin kaynakları umuttur :D

0|0
    0|0
  • kızlar ttapıyo onlara

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • zengin adamları suçlayacağına onlara zengin olduğu için takılan kızları suçla. adam tabiki şımarır

0|0
    0|0
    • Öyle kızları zor buluyorlar buluncada sımarıyorlar ki o kızlar onu neyapsın takılır ama evlenmez

• adamlar sanki evlenecek. fakir kızı nüfuzunamı alacak sanki.

• Güzel bulunca hemen evlenmek isteyende var kendini kimse almaz normalde cunku

• Yazdu-ıkların reel açıdan sıkıntılı hele de bu kapital vahşi çağda inandırıcı asla değil

0|0
    0|0
    • Cidden böyle düşünüyorum insanlarda bunu anlasa keske

• Eğer yazdıklarını kalbin onaylıyorsa ne mutlu sana insan kalmamış ki dünyada insan bulmak lazım

• Hepsi öyle değildir bea

0|0
    0|0
  • Aferin sana.

0|0
    0|0
  • Daha çok üzülürsun sen

0|0
    0|0
  • reis ben de zengin kız arıyorum ama lüks hayatı olan bir kız değil hani yani olursa iyi

0|0
    0|0
    • Öyle dersin sonra parasıyla başına kalkar+havalıdır kolay beğenmez
      beklentisi yüksektir
      onun bildiği şeyleri sen bilmezsen seni kucuk görebilir
      parası olduğu için her istediği olacağını sanır
      çok kaprislidir hic cekilmez
      Dayanabilirim diyorsan al cekinme

• Hepsi villa değil rezidansta yasıyor :D sen fakir istemiyorsun anlasılan

• ya ayıptır söylemesi Mühendis olacağım Allah izin verir kısmet verirse işsiz parasız olsa da olur ama opsiyonlar arasında bakalım belki aşk falan olursa kim takar parayı ben mühendis olurum kapı gibi bağam var

• siz onu dinlemeyin kızlar acısı taze kuyruk acısından dolayı öyle diyor zengin koca mutluluktur

0|0
    0|0
  • Haklısında hep lafta kalıyor 😀 Hani nerde o düşüncede kız yine para yine para öncelik

0|0
    0|0
    • Farkındaysan günümüzde artık kızlar cebe bakmıyor herkes sevdiğiyle mutlu ve bu kadar evde kalmıs zengin nerden cıkıyor sanıyorsun :D

• Onlar neyapacağını sasırmıs hayal dünyasında uyuyor :D

• Aha aranan kan bulundu nerdeydin sen yaa 😀❤️

• Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 14

• Çoğu egolu oluyor haklısın

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • genelleme yaptığın için haksızsın. zenginden züppe çıktığı gibi, fakirden de çıkıyor..

0|0
    0|0
  • Aynen ne bu kroyum emme para bende tavırları züppelerr?

1|0
    0|0
  • Kardeşim şmdi sende önyargı yapıyorsun evet senin karşına kötü biri çikmış olabilir ama hepsinin aynı olcağı anlamına gelmez.
    Zenginin de iyisi vardır kötüsüde normal orta hali olan kişnin de iyi vardır kötüsü de burda bir ince çizgi var ona dikkat et.
    Gerçekten paŕanın ònemi yoktur senin gözünde benimde gözumde değeri yok ama insanlara önyargılı yanaşmıyorum.
    Sende bundan sonra dikkat et bu durumlara zenginden uzak dur..

0|0
    0|0
  • Herkes ayni degildir

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle değil zaten insanın karakterinde varsa parası olsa da olmasa da o ego o züppelik oluyo

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Haklılık payında var gibi

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle değil. Arada numuneler var

0|0
    0|0
  • Çok haklısın onların paraları dışında bir şeyleri yok.

1|0
    0|0
  • Asil ego fakirler ve cirkinlerde var

0|0
    0|0
  • zengin erkek de sana oluyordu zaten

0|0
    0|0
    • Pesimde olan coktu tiksinmeme sebep olan seyler var bos bos yorum yapma

• hahaha ilk defa kosmus anlasilan. burda lafini ettigine gore. zamanla gecer

• İlk defa değil. tanıdığım bircok kişiyle ilgili bu

Yükleniyor...