Evet kızlar bu soru size;
Siz kızlar neden genellikle serseri tipli, sigara içen, keko çocukları seviyorsunuz. Bizim gibi dürüst, temiz insanlar varken neden onlar. Onlar da ne var. Veya onlarda olupta bizde olmayan ne var bunları yorum yazın çok merak ettim.

0|0
23|1

En İyi Kız Görüşü

• çok fazla genelleme olmuş erkekleri tam bu şekilde ayırmak pek mümkün değil ama ben bir kız olarak bir erkek sigara içiyomu serseri görünümlü mü falan pek bunları kafaya takmam karakterine kişiliğe bakarım kafalarımız uyuyomu diye bakarım yani o kızlar belki o tiplerle daha iyi anlaşmışlardır

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Körle yatan şaşı kalkar olabilir belki 😁

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• kendim için geçerli değil ama soruna açıklık getiriyim o tipler daha cesur olduğu için hemen açılıp kızı kapıyorlar bnce bu yuzden

1|1
    0|0
  • Çoğunlukla özgüven, siz kızların o tip erkekleri daha çok beğendiğini düşünüp ortamda öyle bir adam varken ezilip büzülüyorsunuz ve tabiki o kazanıyor.

0|1
    0|0
    • Onlarda öz güvenden daha çok ipnelik var. Kızlara yavşayarak ya da el hareketleri falan yaparak bir şeyler bekliyolar. Biz yapmadığımızdan herhalde ne bileyim.

• Bir kadın yeni tanıştığı birinin el hareketlerinden falan rahatsız olur, yavşamasından da belki de sadece bir adım atıyorlardır, siz de ben de bir şey söylesem yanlış anlar diye bekliyorsunuz yani kızlar onların ibneliklerini sevmiyor :)

• beklemedeyiz halen :D yani 17 yıldan beri bekliyorum bakalım :D

• bence tam tersi namazında niyazında olan dinine bağlı iyi beyefendi ve zeki çocuk cıkmadı karsıma malesef

0|1
    0|0
  • Bilmem. Karakter meselesi ya bu. Şimdi o keko dediğin tip daha adamsa daha sıcaksa onu severler. Bu normaldir. Seni sevmiyorlarsa ozaman bir yerlerde yanlış var.

0|1
    0|0
    • Adamlıktan kastın ne anlamadım? Sevdiğimizi koruyamayacak kadar salak değiliz. Sigara içmek adamlığa dahil değil zaten. Bilemedim şu an

• Oldumu şimdi?😂😂iyi geceler.

• Oldu :D iyi geceler sanada

• Mesela neden daha cıvık kızları tercih ediyorsunuz gibi bişey bu. Hanım hanımcık kızlar dururken. Şimdi diyeceksin herkes cıvık kız sevmez ama zaten her kız da serseri erkek sevmez, efendi erkekleri seven de var.

0|1
    0|0
  • Serseri tipli keko o tarz çocuklar bana çok itici geliyo bir artist hareketler falan nefret edilesi

0|1
    0|0
  • Hiç sevmem. Gördüğüm yerde kafamı çevirir yoluma devam ederim. Efendi çocuklar bir adım öndeler benim için

0|1
    0|0
  • Sigara ve kullandığın sıfatlı insanları sevmem ve yakın çevremde bulundurmam..

0|1
    0|0
  • benim cok ilgimi cekmiyorlar ama genelde ozguvenleri yuksek kisiler oluyorlar bu yuzden iyi anlasabiliyorsun sohbeti falan iyi oluyor bu yuzden kizlardada iyi anlastigi kisilerle cekim oluyor.
    ve daha rahat hislerini soyleyebiliyorlar. cunki kizlar erkeklerden bekler ben senden hoslaniyorum diyebilen kiz sayisi dusuktur :/

0|0
    0|0
  • şımarık çocukların daha çekici geldiği dogrudur ama hiç bir kız ayrılmak için bir araya gelmez. bir de sanki malımızı bilmiyormuş gibi gereksiz kızkanclık abartı vs bu çelişkiyi bende çözemedim biraz da her tipten biri olsun gibi bişi sevgili olmak değilde konuşmak anlaşmak meselesi şöleki 'evet ben bu çocuklada yapabiliyorum ve anlaşabilirim' ve bir sonraki levelde bir öncekinden öğrenilen bilgiler uygulanır. İNSAN ÇOK DEĞİŞİK Bİ VARLIK ^_^

0|0
    0|0
    • Aynen :D bugünkü hali yarını tutmuyor mesela ve çok aşırı derece nankör.

• @Fenerika77 farklisindir ne bilim 😂😂

• ya bence kız olmakla erkek olmakla bir ilgisi yok ikiside nankor ola biliyor

• gönül kimi seviyorsa aşk onda güzeldir aga

0|1
    0|0
  • Keko tipli çocukları seven kız var miymis?

0|1
    0|0
  • neden siz erkekler genelleme yapmaya bayılıyorsunuz neyse öyle erkeklerden hoşlandığım yok seven kıızlarada şaşıyorum

0|0
    0|0
  • Çünkü götümüz kasiniyo başka bir bok yok

0|1
    0|0
  • İçki sigara içen serseriler dikkatimizi çekmezde daha çok ya lider özellikleri bulunan biraz serseri tipli rahat davranan birazcıkta kötü çocuklar dikkatimizi çekiyor galiba yasak uzak durulması gereken şeyler daha bir merak uyandırdığından

0|0
    0|0
  • kızların zevkine bağlı. ben hiç sevmem mesela efendi sağı solu belli olan biri çok daha iyi bence. hem soylediğin erkek tipleri bence kız tavlamayı biliyorlar oyuzden kızların ilgisini daha çeken bir tip gozukuyorlar.

0|0
    0|0
    • Biz utangaç olduğumuzdan dolayı tavlayamıyoruz

• Aynen. Bekleyelim illa buluruz :D

• buluruz buluruz bir 20, 30 sene sonra belki :D

• 'Cause bad boys good lips 😄😜

0|0
    0|0
  • sigara içen erkekle öpüşmek güzel çünkü😂

0|0
    0|0
  • Onlarda bir bok yok sizde de yok erkeklerde genel olarak bir bok yok

1|0
    0|0
  • Muhabbetiniz çekilmiyo

0|0
    0|0
  • çekici işte. bu biraz da toplum ve sizler yüzünden her kadın der ki erkek kadın eşit ama bizim kültürümüzde erkek hep koruyan kollayan daha güçlü olandır. ve her kadın da içten bunu bilir bildiğini bilmesede. keko dediğimiz türden ziyade güçlü serseri asi herşeyi yapabilcek kapasitede biri daha erkek daha koruyup kollar güçlüdür gibi görünüyor. kıskanmak gibi bişey her kadın kıskanılmak ister hoşlarına gider bu ee yanındaki erkekte bu tür şeyler yapınca hoş oluyor cidden ama özentilik ağır ergenlik içermediği sürece

0|0
    0|0
  • Yazdığın özelliklerin hiç biri ilgi çekici değil ama ne demek istediğini anladım. Öyle tiplerin öZgüveni daha Yüksek olduğu için galiba. Bence sizler kendinize gücenseniz hiç bir kız hayır diyemez

0|1
    0|0
    • Nasıl güvenicez işte sıkıntı orada. Bu adamlar ne yapıyor da öyleler anlamadım. Bir kıza mesaj atmadan önce 30 saat düşünüp sonra mesaj atmıyorum sıkıntı orda

• Sevindim

• yorumun için teşekkür :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...