Kedi besleyen var mı arkadaslar?

kediler sahiplerine sadıklarmıdır. hani ankör itemi vardır ya. kedi besleyenler kednzle aranz nasıl size karsı nasıl. ben yavru bir kedi sahiplenicem. bakımı falan arastırdım. güünahına girmek istemiyorum ama çok sahiplenmk istirum. bakımından korkuorm brzcık acıklarmsnz

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Birçok insan gibi önce heves edip sonra sokağa bırakanlardan olmak istemeyip, enine boyuna düşündüğün için tebrik ederim seni öncelikle.
    Evrenin en tehlikeli ve en nankör yaratığı insandır. Ne bir kedi ne de başka bir hayvan.
    Bir kediden köpek kadar sadakat ya da komutlara uyma gibi bir durum bekleyemezsin. Zira kedinin karakteri "özgürlükçüdür". Ama kimi cahil insanlar nankörlük diye niteliyor. Verdiği 3 gram yiyeceğin karşılığını bekliyor hayvancağızdan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kedı besledım şu an beslemıyorum ama nankor falan değiller benım kedım nankör değildı keşke onu kaybetmseydım

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yahu kedi nankor vs diyoruzda kafesteki bir muhabbet kusuda kacip gidiyor ama hic nankorlugunden bahsetmiyoruz.
    nankor diye birsey yok. hayvan sonucta akil yok birseyi yok.. sen aslinda akli olan nankorlerden kork.. yani insandan..

1|0
    0|0
    • çok haklısın kaaaç tane kuş besledım hepsi kaçtı üstelik birisi öyle güzel konuusuyodu ki ama kaçtıı

• hayvan sonucta.. akli yok dusunemezler alisilmisn disinda. fazla bir beklenti olmamasi lazim.. yani sagir olmus birine duymasini israrla istemek gibi birsey bu..

• Kediler nankör değildirler ama sahiplenilemezler.. Kendi kişilikleri vardır anlaşmak zordur... O senin kedisi değil sen onun insanı olursun :)

1|1
    0|0
  • benim var, ailemle kalıyor şu an, bakımı zor sayılmaz ama bir çocuk gibi ilgilenmen gerekiyor hergün, bir kenara bırakıp gidemezsin anlayacağın, sadık mı derken yani zamanla seni tanıyıp biliyor tabi ki, çok tatlı şebekler :D bizim evin neşe kaynağı oldu, ilgilenmeyeceksen veya zamanla hevesin kaçacaksa sakın ama sakın alma ve ailenden tam izin al eğer ailenle yaşıyorsan çünkü ileride tüy dökecek o zaman annen evden kovmak istemesin

0|0
    0|0
    • çokmu tüy döküyolar oekiii

• peki ilacı falan yokmudur acabaa tüy dökmesini engellemek için..

• traş yapıyorlar uzadıkça ve kaliteli mama yerse o da dökmesini engelliyor, birde veteriner masrafları da oluyor arada, yani maddi olarak sıkıntılı olmamalısın eğer güzel bakmak istiyorsan hayvana

• Nankörlük vardır kedilerde

0|0
    0|0
  • Nankörlük sadece iki ayaklı insan denen hayvanlarda vardır.. dört ayaklı dan zarar gelmez iki ayaklılar dan kork

0|0
    0|0
  • Çok besledim...

0|0
    0|0
  • Yok panpa

0|0
    0|0
  • 6 tane kedim var ve hiç nankör değiller yemeğini koyduğun sürece sorun olmaz ben evdede beslemiyorum sokakta besliyorum üniversiteye gittin 6 ay sonra geldiğimde beni gördü bavula çıkıp üstüme çıktı kedi iyidir yani 🙂🙂

0|0
    0|0
  • Kedi düşmanıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kedimle gayet iyiyiz ama her dedigini yaptirmak istiyorsan, her istediginde kendini sevdirdirsin o biraz zor. Özellikle yavruyken çok ısırarak oynarlar. Cok kucuk bir kedide tuvalet konusunda da sıkıntılar yaşayabilirsin. Koltuklarini, perdelerini tirmalayip yola bilir cok meraklilardir ayrica herseyi koklamayi karistirmayi severler

0|0
    0|0
    • Ayrica donem donem fazla tüy dokebiliyorlar. Birde tuvalet temizligini neredeyse hergun yapmalisin.

• 2 kedim var. Kedinin kişiliğine göre değişiyor o genelleme yapamam birisi peşimden ayrılmazken öteki mutfağa gitmedikçe suratıma bakmaz mesela.

0|0
    0|0
  • Balkona felan çıkarma benimki 8. Kattan düştü 😔😔

0|0
    0|0
  • Besleme kopek en iyisi

0|0
    0|1
    • Ne cins insansın ya tamam özür dilerim yazdım gönderine.

• @Myway35 niye ki kotu bir şey soylemedim

Yükleniyor...