Bir erkek kendinden büyük kadını neden istemez?

Sevdiğim kişi benden 2 yaş küçük :( Sanki ben istedim ondan 2 yaş büyük olmayı 18 o 16 :(
Şerefsiz başka kızlara gelince 3 yasda olsun bir si olmaz diyo benim 2 yaş seyimi sanki ondan 20 yaş buygum diye algı yapıyor zayıflasam :( :( ':( böyle iyi bir mesleğim olsa böyle güzel bir kadın olsam pişman olurmu :(
Bence büyük kadın daha mantikli 4 yaşı gecmicek şekilde hatta 2 yaşı büyük kadın annelik yapar erkeğe bir erkek hiç bir zaman büyümez hep annelerindeki ilgili gibi ilgili bekler :)

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yaş probleme açık bir aralık değil ki abartmış bence... aslında sorun 2 -4 -6 yaş değil... insanlar duyugsal anlamda birbirlerini tamalayabilirler.. önemli olan pnu olumsuz bir şekilde yansıtmamak.. erkek yapısı itibariyle kadının kadının altında ezildiğini hissetmemeli her şey bunu yansıtıp yansıtmamanızla ilgili.. yoksa gayet iyi geçinenler var.. erkeğin büyük olması ya da kadının büyük olması farkeden bir unsur değildir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Bizde bir kültür gelenek olmuş artık genelde erkekler büyük olur öyle olması istenir istisnalar hariç tabi sen bu kadar çok istiyorsun madem Allah gönlüne göre versin hayırlıysa olsun diyelim.

0|0
    0|0
  • Büyük kadın candır. Ama büyük kadın..18 değil sonuçta o yaşta farklı algılanabilir arkadaşları tarafından özellikle. Çocuk rağbete kapılır. Ama kadınlar başkadır. Tecrübelidir, iyi sevişir ve seni doğruya yönlendirir. bir ara takılmışlığım vardır. Bunlar hep tecrübe :P

0|0
    0|0
  • Yaşı bahane etmiş.. Konu senin nasıl göründüğün aslında.. Kendin de yazmışsın zaten. Kilo sorunun var mesela.. Ben erkek olarak yaşı önemsemem. Kendimden çok küçük te , büyük te olabilir. Farklı kriterlere bakarım.

0|0
    0|0
  • Yakışık almaz

0|0
    0|0
  • Detayi. okumadım ama ben de ufak istemiyorum o ne olacak? Cocuk gibi geliyorlar bana

0|0
    0|0
  • Subyanci seni

0|0
    0|0
  • Çok saçma olgun kadın başkadır..

0|0
    0|0
  • 16 yaşında ki bebeye mi aşık oldun :(

0|0
    0|0
    • Ama ben şimdi sevmedim ki onu 11 yaşında sevmiştim oda beni seviyordu :(

• sübyancı sapık seni

0|0
    0|0
  • la sa deger vermeyene ne üzülüyonnn16 yaşında sevse ne olur sevmese ne olurr

0|0
    0|0
  • Deli işte ufak kızlarda ne var

0|0
    0|0
  • benim için fark etmez

0|0
    0|0
  • Cümleden bir bok anlamadım ak

0|0
    0|0
  • Seni beğenmiyor demek ki