Türkiyenin 100%30 u kuzen evliligiymiş dünyanında 100%25 gibi görünüyomuş peki türklerden başka kuzen evliligi?

türklerden başka kuzen evliligi yapan milletler var mı , ayrıca ırkçılarada çöle sölüyorum tr içinde bu oran en fazla karadeniz ve dogu ve orta anadoluyu kapsıyo ben batı karadenizliyim (TÜRKÜM) hani kürt türk muhabbeti olmasın konuya odaklanaım die yazdım?

Güncellemeler:
bvcbc

1|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kanka ben de trakyalıyım; bizde kuzen kardeştir, nikah düşmez.

0|0
    0|0
    • he tamam bak orası dogru benim anneannem boşnaktır onalrda olmaz ben bunu duydum * bu trnin olgusunu degiştirmez kardeşim karadeniz dogu ve orta anadoluda var

• ben yok demedim ki; bana göre spıkça. ayrıca sağlıklı da değil. aile içinde hasta bir gen varsa onun bu evlilik yoluyla evlenen insanlarda görülme riski çok fazla. ayrıca ayrıca farklı bölgelerden evlenen insanların çocuk yapısı daha iyiymiş

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğuyu baz aldılar galiba

0|0
    0|0
    • kızım okusana soruyu ben batı karadenizliyim bizim orda çok vardır arkadaşım ankaralı ordada varmış dogu karadenizdede var soruyu okusana

• Geldi yine tipini... faşosu.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende Doğu Karadenizliyim ve Türküm, evet akraba evliliği var özellikle yaşlılarda babannem ve ilerisi kesim genelde kuzen evliliği ama şimdi yok dencek kadar azaldı bizde.

0|0
    0|0
    • he bak realist bir yaklaşım bende zonguldaklıyım kardeşim benim eşim trabzonlu onlarda eskiden varmış bizdede çok azda olsa halen var

• Bizde kalmadı diyebilirim ya da çok çok az yeni nesilde yani :)

• Eskidendi artik cok yok hic yok sayilir

0|0
    0|0
    • neyi degiştirir toplumun 100%30 nerdeyse akraba yani bellide oluyo öfke akıl hastalıkları ccinnetler

• % de koydugunda 100 yazmana gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...