Kendime Olan güvenimi yitirdim?

Arkadaşlar merhabalar. Ben 4 yıllık ingilizce ile ilgili iyi bir bölümden mezun oldum. Ancak ek iş olarak pilates eğitmeni de olmak istiyorum çünkü spora aşığım çok seviyorum spor yapmayı. Neyse ben 1 ay boyunca kursa gittim ve kursun teknik taktik kısmından maalesef ki kalmışım :( halbuki sınav esnasında epey başarılıydım ancak bir tane yapmamam ciddi bir hata yaptım, o yüzden kaldığımı düşünüyorum. Gel gelelim inancımı yitirdim kendime olan güvenim kaybıldu bu konuda. Telafisine gideceğim ancak kendimi eskisi kadar istekli hissetmiyorum gene kalacağım gibime geliyor. Fakat ben bu kursa giderken aynı anda çok iş yapmaya uğraştım örneğin okulum yeni bitmişti, okul bitti bütünlemelere girdim sonra bu kurs oldu aynı anda bir sürü iş yapmaya uğraştım ve bir aksaklık oldu maalesef geçemedim kurstan. Bu işi yapmayı gerçekten ama gerçekten çok istiyorum. Sizlerin yardımına ihtiyacım var. Sizce kendime güvenimi Nasıl geri getirip kursun telafisi için kendime Nasıl moral verebilirim? Çünkü bu konuda kendime olan inancımı yitirmiş gibiyim iyi bir sporcu olduğum ve sporu çok sevdiğim halde...😞

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İnancını hiçbir zaman yitirme illa ilkinde olacak diye birşey yok pes etme kazanan sen olursun.

1|0
    0|0
  • Hocam bir şeyi yapamamış olmak kendinize güvensizlik getirmemeli aksine nasıl yapılmayacağını öğrenmiş oluyorsunuz. Edisonun dediği gibi her başarısızlıkta ampülün nasıl yapılmayacağını öğrendim felsefesi temel felsefe olmalı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pilates eğitmeni nasıl oluyorsun 1 aylık kurs yeterli oluyor mu ne kadar para verion ben de istiyom

0|0
    0|0
    • 1.500 tl ücret. Federasyona kaydol olursun.

Yükleniyor...