Kafayı yiyecem?

Arkadaşlar, merhaba. Dün akşam arkadaşlarla bayağı dağıtmıştık. Bugün öğlen saatlerinde biraz ayılmak için kahve ve sigara paketim bittiği için sigara almak amacıyla bizim burada bir dükkana girmek içn yola çıkmıştım. Dükkana yakın bir yerlerde bir kıraahathanenin önünden geçerken genç bir bayan bir hippiyle kavga ediyordu. Ama nasıl, sesler arşa çıkmıştı. Dikkatimi çekti durdum. Baktım çevredeki kimse sesini çıkarmıyor çocukta sonra öğrendim ki orada herkesin tırstığı bir elemanmış. Ama çok sinirlendim, bir de gözümün önünde kızı ağlama diye kolundan sarsınca iyice öfkelendim. Sonuçta bana koymaz. Fiziksel olarak çok güçlüyümdür, uzun zamandır spor yapıyorum kaslı ve pehlivan gibi bir adamımdır. Öyle olmasam bile gerçekten cesur bir tabiatım vardır konyada bir maçta nalçacılardan 50 kişilik bir gruba elimde bir sopayla ölümüne girdiğğimi hatırlarım lise yıllarında. Neyse kızı o şekilde sinmiş görünce çok sinirlendim elemanı uyarmaya çalıştım, bana küfür edince artık kontrolümü kaybettim ve çocuğu kolundan çekip bir hamlede yere serdim. Yerde uzun bir süre ard arda suratını yumrukladım, çocuğu bayağı haşat ettim. Tam kalktım gidicem küfürler ede ede hareket ediyorum. Arkamdan bir grup küfürler savura savura dükkanların içinden çıktı. Bütün esnaf aşağı yukarı yanımda ki kahve başta olmak üzere 3-5 grup esnaf 15-20 kişi kadar bana tekme tokat ağır küfürler ederek giriştiler. Ben tabi elimden geleni yaptım birde kalabalık oldukları için iyice hırslandım, önüme gelene giriştim bir kaç tanesini devirdim ama artık gücüm yetmedi ve sağlam dayak yedim ne yalan söyleyeyim. Giderkende bayağı bir salladım arkalarından. Şimdi arkadaşlarımla oraya yarın gideceğim, ama kavgadan sonra o bayan arkadaş bir grup kız arkadaşıyla bana yardım ettiler. Kız adeta bana yalvardı sevgilim beni öldürür lütfen onlara karşılık vermeyin diye. Şimdi ne yapmam lazım arkadaşlar bana bir akıl verin. Polise gidip kızı korumaya mı alsam? Kıza bir zarar gelirse sevgilisini dövdüm diye çok üzülürüm.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• O hippi dediğin kızın sevgilisi miymis

0|0
    0|0
    • AYNEN. Vallahi ben polise mi gitsem bilmiyorum arkadaşlar. Uyku tutmadı beni gerçekten, kızın hali çok haraptı kimdir necidir bilmiyorum içime dert oldu. Kadın cinayeti ıvır zıvır.

• Polis böylelerini salıyor diyorum anlamıyorsun. Neyse o zaman hakikaten dediğin gibi yapalım polisi arayayım yarın ilk iş, kızın adını sanını bilmiyorum ama artık bir şekilde ulaşırız teşekkür ederim. Bende biraz içip kafamı toplayayım, benim çocukken çok sevdiğim aile dostumuz bir ablayı kocası sokak ortasında döverek öldürmüştü. O yüzden takıntılıyım böyle şeylere , yiine de sağol.

• Ne demek fikrim bu

En İyi Erkek Görüşü

• Sen görevini yaptın Boş ver

0|0
    0|0
    • kardeşim bir tavsiyen var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızı korumaya almaya çalış

0|0
    0|0
  • Helal olsun valla sana kim yapar senin yaptığını :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...