Etrafınızda olup bitenlere ne kadar duyarlısınız? Hassas bir insan mısınız? Yoksa vurdumduymaz mısınız?

Sıradan bir gündü... Ellerim cebimde çıktım sokağa ve köşe başını döndüm... Bir erkek hunharca dövüyordu bir kadını! Adımlarımı yavaşlatıp ellerim cebimde ilerledim... Başka bir köşe başında aldatıldığını fark eden bir kadın hıçkırıklarla çıldırmışçasına bağırıyordu erkeğine! Ellerim cebimde ilerledim... Birkaç adım ötede bir erkek kendini reddeden kadına diz çökmüş yalvarıyordu, basitleştiriyordu kendini! Ellerim cebimde yürümeye devam ettim... Az biraz ilerledim ve bir adam başka bir adama pompalı tüfeğini doğrultmuştu! Adam yalvaramadan diğerinin tetiğe basmasıyla başından vurulan adamın beyni ayaklarımın ucuna düştü! Ellerimi cebimden çıkarıp bir sigara yaktım... Kuvvetlice çektim içeri dumanı... Başımı havaya kaldırıp gökyüzünü gözlerken üfledim dumanı yavaştan dışarıya... Sol elimi cebime attım... Ayak ucumda ki dağılmış beynin üzerinden atladım... Sigaradan kuvvetli bir duman daha çekip üfledim dışarıya... Elim cebimde, dudaklarımda bir ıslık ve yürümeye devam ettim...

0|0

Kızlar Ne Diyor 29

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...