Sizin tepkiniz ne olurdu?

Arkadaşlar şu an italyada ailemin yanındayım ve orada belli bir çevrem var. Bugün Türkiyenin durumu aklıma gelince arkadaşlarımın ne düşündüğünü öğrenmek amaçlı son olaylara bakış açılarını sordum ve 2 arkadaşım üzüldüklerini belirten cümleler kurarken diğerlerinin verdiği cevap ''Bize ne onlardan?'',''Umrumda olmazlar'',''Neden umursuyorsun ki?'' vb. cevaplardı bunu söylemeleri moralimi bozdu, bir yanımın türk olduğunu bildikleri halde söylemeleri daha da çöküş yaşamamı sağladı. Sessiz kalmayı tercih ettim ve konuyu değiştirdim. Sizin tepkiniz ne olurdu?

Güncellemeler:
Yorumlara bakarsam umursamamaları gayet normal.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Size ne tbi ki. Keşke bende kurtulsam buradan..

1|0
    0|0
    • Öyle deme, Türklükle alakam olmasa bile üzülürdüm ki var da. Annem türk, bunu bildikleri halde söylemeleri kötü yaptı.

• Size bol şans o zaman :)

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle tepki verirdim ve bir daha görüşmezdim belki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• herkesin hayati kendine sonucta burada bile. umursamayan insanlar varken yabancilarin umursamasi pek tuhaf olursu

1|0
    0|0
  • kendılerınce haklı ıtalya da boyle bısey olsa benımde umrumda olmaz kı burası turkıye hepsının kuyruk acısı var

1|0
    0|0
  • papaya suikast düzenlense (mesela yani); ve bizim vatandaşlara fikirlerini sorsalar bu konu hakkında; % 95'inin fikri bana ne veya daha ağırı olur değil mi?

1|0
    0|0
  • Dünyanın sorunu bu değilmi empati yok sen ben ayrımı var oysaki hepimiz aynıyız sınırları koyan insanlar benim gibi anlayanların çoğununda elinden bişey gelmiyo ve bu acı veriyo :(

1|0
    0|0
  • Haklılar

1|0
    0|0
  • etme eşşekle muhabbet küstürürsün silme cam kırığıyla... kestürürsün diye bir söz var bilmem anlatabildim mi

1|0
    0|0
  • Sevmek zorunda değil onlar için bayram yani hiç birşey iyi yapmişsin

1|0
    0|0
  • Asimile olmuşlar açık ve net.

1|0
    0|0
  • Buradaki siyaset Oraya taşınmaz. Onları ilgilendiren bir durum söz konusu değilz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...