Kapat

Tarihin gelmiş geçmiş en büyük hakani lideri ya da önderi anket?

evet dünya olduğundan beri en buyuk lider ben timur cengizhan ve fatih sultan mehmet arasinda kaldim timur lenke daha yakinim sizce?

• büyük iskender (helen iskender imparatorluğu)
    8%(1)7%(2)Oy Ver7%(1)
  • Timur lenk ( timur imparatorluğu)
    0%(0)11%(3)Oy Ver20%(3)
  • Cengizhan (moğol imparatorluğu)
    17%(2)15%(4)Oy Ver13%(2)
  • Fatih sultan mehmet han ( osmanli imparatorluğu)
    50%(6)48%(13)Oy Ver47%(7)
  • Napolyon bonaparte (fransa kralliği)
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
  • Halid bin velid (islam devleti)
    8%(1)4%(1)Oy Ver0%(0)
  • Adolf hitler (alman imparatorluğu)
    17%(2)15%(4)Oy Ver13%(2)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Devam
Hadi ama:)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Cengiz Handır. Ama askeri olarak, yoksa medeniyete bir katkısı yoktur. Bunun çocukları ve torunları da askeri olarak takdir edilesidir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mustafa Kemal Atatürk?

0|1
    0|1
    • Ikinci bir liste oluştursaydim orda yer bulabilirdi ama bira zobjektif olmak lazim

• Keske fatihide listeye koymasaydik diyorum boz objektif bakamiyoz olaylara hep kendi partimiz kendi cemaayimiz kendi yapimiz kaga bu olumca bende sinir oluyom bu duruma

• Ne alakasi var Fatih Sultan Mehmet neyse Atatürk te o dur napolyon demissin mesela napolyon dedigin adam kimdir? Bir yeri feth edip 2 ay sonra b. ku yiyip kacan adam en iyi önderlerden midir? Bunlar Avrupa nin dayatması Türk Liderleri hepsinin üstündedir

Kızlar Ne Diyor 2

• Eksik yok mu?

0|0
    0|1
    • Bütün tarih birikimimi konuşturdum varsa eksik buyrun söyleyin?

• Bir kere hakan tarihte kimlere denir onu öğrenmelisiniz. İkincisi Atatürk deyin ya da demeyin pek önemli değil zatenn cümle hatalı haliyle böyle bir soru osymde olsaydı iptal edilirdi. . Bende iptal ettim.

• Dikkat edersen hakandan kastım cengiz han timur han gibileri liderden kastim halid bim velid gibileri önderden kastim hitler gibileri anlayan anlar

• Hepsi güzel ama Fatih Sultan ayrı yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...