Bu nasıl aile ya?

4 tane kira alıp, dublex ev satın alan, aldıktan 2 hafta sonra lüks bir siteden daire alan ama çocuğuna diş teli yaptırmayan bir aile. Evet benim ailem.
Kız kardeşim idil 14 yaşında ve ortodontik tedavi olması gerekiyor. Dişleri çarpıklık var. Toplum içinde dişlerini göstermeden gülüyor ve bana dün gece anlattı ağladı. Önceden de biliyordum ama bu kadar kafaya taktığını bilmiyordum. Anneme babama nasıl çaktırmaya çalışıyor nasıl üzülüyor ben dışarıdan görüyorum.3-4 kere ciddi konuştu ama ailem para yok demiş. Oysa ki var evladından nasıl esirgiyorlar allah için. Artık konuşunca olmadığını anlamış ve inceden söylemeye çalışıyormuş. Bana böyle anlattı.2 yıldır falan durum böyle resmen çocuğun tedavisini yaptırmıyorlar psikolojisi bozuldu hep ağlıyor. Arkadaşları sen gülme diye dalga geçiyorlarmış. İçim sızladı. Ben ne yapabilirim bu konuda ailemle nasıl konuşayım nasıl ikna edeyim çok saçma ya?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• hiç normal değil, kardeşin üvey mi acaba nasıl bir anne baba o öyle

0|0
    0|0
    • Hayır değil.

• herşeyimi satardım kızımın güzel gülüşü için, tuafmış sizinkiler

Erkekler Ne Diyor 3

• Zenginlerin gözü aç para yok der tabi hep gözü daha fazla para da

0|0
    0|0
    • Manyak bunlar

• Konuşucam kardeşimin psikolojik durumundan önemli mi?

• Konuş onlarla çünkü insanın özü cocuklugudur çocukluktan kalma bir çok şey yıllarca devam eder gider
      Eğer bir edebeyn yıllar sonra iyiki demek istiyorsa çocuklarını iyi yetiştirmeli

• Manyak bir ailen oldugu kesin konusmalarin anlamsiz kalacaktir onlar icin

0|0
    0|0
    • Dişine göre mi yargılıcaklar seni demişlerdi.
      İdil çok üzülüyor ağlıyor falan. normal ailem yok

• ruhları fakir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...