Neden soru sorduğumuzda cevap alamiyoruz? İlla saçma sapan şeyler mi sormamiz gerekiyor? Bu site hep böyle mi?

Ne zaman bişey sorsam cevap alamıyorum çok sinir oluyorum ya. Sizin sorularınıza da cevap vermemezlik oluyor mu?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kim bilir ne sordun bir de şu var? Google dan biraz araştırılık öğrenebilinecek şeyleri soranlara kızıyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğitim ve sağlık konularında ben de adam akıllı cevap alamıyorum evet.

Sağlık neyse de, sitedekilerin hepsi mi liseli ya da hepsi mi dalga peşinde olur bilmiyorum. Evet ben de soruların şeyini çıkarıyorum biraz ama işim düşüyor, ne yapayım :/

0|0
    0|0
    • Aynen önemli bişey olduğunda soruyorum acil bilen birini arıyorum ama kimse bakmaya tenezzül bile etmiyor

Erkekler Ne Diyor 16

• Uzun zamandır sormuyorum, ama sorarken de cevap alamazdım. İllaki polemik amaçlı şeyler sormak gerekir

0|0
    0|0
  • @Yıldız22_ Sorunu gördüm, evet cevap alamamışsın gözüken sorularda. Sorularınızın yarısı da gizli olduğu için ona cevap verilmiş mi bilmiyorum. Cevap veriliyor sizlere sanıyordum da sorularınızdan dolayı herhalde vermemişler.

0|0
    0|0
  • ihtiyaç duyduğun sorulara cevap gelmez

0|0
    0|0
  • zor sormuşsundur belki

0|0
    0|0
  • Evet sacma sapan sormak lazim

0|0
    0|0
  • Ne sorduguna bagli

0|0
    0|0
    • Ks ile ilgili soruyorum bazen aşk ilişkileri ile ilgili soruyorum ama cevap alamıyorum

• Buyrun sorun efendim yardımcı olabileceğim birşey ise yardımcı olayım bilmediğim birşey ise de dinlerim 😊

0|0
    0|0
  • hiç soru sormadım nedir durum bilmiyorum

0|0
    0|0
  • 1 meme gosterirsen 50 kişi 2 meme gosterirsen 100 kişi cevapliyor

0|0
    0|0
  • tamam apla sakin ol

0|0
    0|0
  • Çok oldu

0|0
    0|0
  • Genelde alıyorum

0|0
    0|0
  • Muhtemelen oyle nasilsiniz dedim kisi yazdi cinsel bisey yazsam 100 kisi gelck. Ankarali hemserim

0|0
    0|0
  • Ne sordun da cevap vermedik

0|0
    0|0
  • Cevaplarız ya sen sor ✌

0|0
    0|0
  • Sorunu görmemişimdir (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5