Ailen böyle kötü bir şey yaparsane yaparsınız?

Yıllarca aldığın sertifika, plaketler diplomaları bir kutuya koyup kaldırmanıza rağmen aileniz böyle birş eyi alıp dama atsa orada ıslansa, kuflense yırtılsa ne yaparsınız? Üstelik bilgisayar mühendisi olmanıza borçu olduğunuz ilk bilgisayarınızı (çocuklarına miras olarak bırakmak için) da aynı senaryoyu uygulamış olmalarına tepkiniz ne olurdu merak ediyorum?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senfen izinsiz mi koymuşlar oraya nasıl izin verdin

0|0
    0|0
    • Sence senden izin alırlarmı böyle bir şey yapmak için? Benim gidin dama koyun demem sence mantıklı mı?

• Başka şehirdeyken yeni işe başladım yeni taşınmıştım o koliyi 1000 km uzaktan götürmek saçma dimi? Kalıcı olmadığım yere? Nesini anlamadın ki ben yokken koliyi atmışlar ben gelince farkettim ama iş işten geçmişti. Anlamayacak ne var bunda şimdi.

• Ay tamam ya ne sinirleniyorsun acaba bu kadar detaylı yazmadığın için anlayamamış olamaz mıyım acaba

• Deliririm herhalde dusunemiyoeum bile

0|0
    0|0
    • Benim şuanda ne halde oldugumu tahmin edebiliyorsundur ozaman.

• Diplomaya ek olarak birincilik plaketleri tonlarca ödediğin sertifika paraları... da ekle...

• Allah sabır versin

• Bana ait şeyler konusunda bana sormadan izinsiz hiçbir şey yapmamaları konusunda sert şekilde uyarırım. Karşımdaki tepkiye göre sesimi yükseltip ağır konuşurum

0|0
    0|0
    • iş işten geçtikten sonra uyarsan ne fayda ederki giden gitti.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...