İzmit nasıl bir yer?

yakında gebze'ye taşınıcaz sevmiyorum oraları ama yapacak bir şey yok. Bilgisi olan var mı biraz anlatsın bana

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Küçük bir yer sakin insanlar biraz garip küçük bir AVM si olan şuradan alelade bir yer can sikintisi.

0|0
    0|0
    • zaten üni. sınavına hazırlanıcam yani küçük olması sorun değil gidicem inş ordan. Yalnız ulaşımı zor mu? seneye ben sınava girerken okula vericekler. Hiç bir yer bilmiyorum, ailemde bilmiyor. Okullarda yakında olmaz Allah bilir neresindeki okul... zor mu bulurum bu korkuttu beni. Bir kaç kez gittim aslında akrabalarımız var orda baya garip geldi. Doğru düzgün ulaşım aracı vs göremedim

• Ulasim skintisi cekmezsin o konuda rahat ol ama alisman zaman alir biraz.

• bana okula sınav için giderken şehir merkezinde başka bir yerde vermesinler gebzenin sınırlarında rahatça gidiyim gerisi umrumda değil zaten ders çalışcam.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• güzel bir yer

0|0
    0|0
  • gebzeye çok yakınım o kadar kötü bir yer değil gelişik ulaşımı kolay bir ilçe

0|0
    0|0
    • benim tek derdim üni. için sınava giricem mezun öğrenciyim. Tek başıma gitmem gerekecek gebzenin içinde bir yer olursa bulunur ama şehit merkezine verirlerse Allah bilir neresi olur bulamayıp ortada kalmaktan korkuyorum

• tekrar teşekkür ederim

• rica ederim, akınıza bir şey takılırsa sorabilirsiniz

• İzmitle Gebze farklı, Gebze kasaba gibi

0|0
    0|0
    • ben sınava hazırlanıcam zaten sorun değil peki ulaşımı nasıl? seneye sınava girerken öğrencileri gebzeye mi yoksa başka yerlere mi veriyorlar bilginiz var mı

• Nereye ulaşımı? İzmit'e mi? Normal şehiriçi otobüsler var. İstanbula da var. Sınavı bilmiyorum

• Berbat

0|0
    0|0
    • gebze de misin şehir merkezinde mi

• Keko dolu :D

0|0
    1|0
    • peki ulaşımı nasıl karmaşık mı

• İzmit, Gebzeden daha güzel. Fabrika falan fazla orda sanayi kenti yani. Ama izmit öyle değil

0|0
    0|0
    • gebzede öğrencileri üniversite sınavı olunca dışarı mı yolluyorlardır yoksa gebzenin sınırlarındaki okullara mı

• izmit gebze ye yakınmış sanırım verirlerse çok zorlanırım ama gebzenin içinde olursa en azından rahat ederim heralde çok mu kötü oaralar ulaşım vs. Ankara da yım ben burda ulaşım rahat çünkü

• Ulaşımı kötü değildi yani bir otobüsle istanbula bile gidiyosunuz şehir içindeki normal fiyata falan gayet güzeldi. 30-60 dk arasında bir şey sanırım gebze-izmit arası, ama kişisel araçla ne kadar sürer bilmiyorum. Ankaradaki ulaşımı da gördüm pek fark yoktu.

• ciğerleri gönder daha iyi havası leş

0|0
    0|0
  • Gebze boktan bir sanayi sehridir izmit sayilmaz

0|0
    0|0
    • seneye orda üni. sınavına giricem. Gebzedeki öğrencileri nere veriyorlardır? gebze küçükse şehir merkezine mi yolluyorlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Fabrikaları bol olan bir yere gidiyorsun :)

0|0
    0|0
    • gebze ye gidicez ilçesi oluyor diye biliyorum. Orda pek yok sanırım fabrika

• Var baya var hemde

• peki üniversite sınavı için gebzedeki öğrenciler gebzenin sınırlarındaki okullara mı veriliyor yoksa şehir merkezine mi gönderilir

• bana göre köy gibi bn beğenmiyorm fabrika faln var ya iyi değil

0|0
    0|0
    • gebzede üniversite sınavı için öğrencileri şehir merkezine mi verirler yoksa gebzenin içindeki okullara mı

• of ya ulaşım zor mu oralarda

• değil yolları güzel

Yükleniyor...