Birine sinirlendiğinizde istediklerinizi ona söyleyemediğiniz zaman kafanızda onunla konuşur musunuz?

Ben fazlasıyla yapıyorum bunu ama ruh hastası olmama daha var bence😅Birine sinirlendiğinizde istediklerinizi ona söyleyemediğiniz zaman kafanızda onunla konuşur musunuz?

0|1
19|28

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden evet ama simdi beni kizdiran sinirlendiren kim varsa icimi döküyor rahatliyorum ben sinir olacagima o olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Şizofrenim, kendimle sık sık konusuyorum.

1|0
    0|0
  • Kafamda değil bizzat tek başımayken bazen onunla konuşurken bulurdum, sonra sallamamaya başladım

1|0
    0|0
  • Karşımdaki insanın yanlışını, şahsiyetsizliğini, kahpeliğini, yavşamış zihniyetini dile getiren sözleri söyleyip karşımdaki gibi alçalmak yerine, susup uzaklaşmak ve zihnimdekileri kötü sözler çöplüğüne kıvırıp atmak daha doğru geldi hep. Ama bunu yaparken zihnimde ona karşı tekrarladığım da oldu muhakkak...

0|0
    0|0
  • Sinirlenip derdimi anlatamadığımda kimseyle konuşmuyorum sadece olacakların hesabını yaparım fakat sonuç vahim de olsa sinirimi karşımdakine yansıtırım anlatmak değil, söz konusu dil olmaz göz olur bende

0|0
    0|0
  • Kafamdan silip atmaya çalışırım genelde

0|0
    0|0
  • Hayat, iyi ve kötünün, aydınlıkla karanlığın iç içe olduğu bir döngüden ibaret.

Mümkün oldukça, pozitif düşünmeye çalışıyorum ama,
    sinirlendiğim zaman, sakin bir tonda, söylemek istediklerimi söylüyorum.

0|0
    0|0
  • Konusurum kanks

0|0
    0|0
  • Şayet birisine sinirlenirsem gider ona söylerim ve çok şiddetli bir şekilde kımarım onu.

He ama kafamda da konuşurum. Kendi kendimle konuşmayı seviyorum..

0|0
    0|0
  • Valla benim kafamdakini söyleyemeyeceğim insan yok şu dünyada cumhurbaşkanı olsa obama olsa öleceğimi bilsem içimdekini söylerim.

0|0
    0|0
  • Niye kasiliyosun ki soyle kurtul

0|0
    0|0
  • Benim psikolojik sorunlarım var sormayın şöyle sorular :D

0|0
    0|0
  • Aaa, ben.

0|0
    0|0
  • Benim öyle bir durumum yok 😀

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Kafasında insan konuşur ama abartmamak gerek 😉

0|0
    0|0
  • gece yatarken bazen

0|0
    0|0
  • Ben sinirleniyorum sonra üzülüyorum , kafama sinirleniyorum böyle bir manyağım.

0|0
    0|0
  • ooo sen ne diyon damla karşımdaymış gbi saydırırırım :)

0|0
    0|0
  • Bende içimden konuşurum daha doğrusu içimden küfür ederim konuşmam pek 😂

0|0
    0|0
  • Bagzen yüzüne bagzen zihnimde bagzende demek dememek arasında arafda kalıyorum

0|0
    0|0
  • Baxen

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ayni ben

0|0
    0|0
  • sıklıkla içimden soverim

0|0
    0|0
  • Sabaha kadar senaryo yazıp oynuyorum ne diyosun

0|0
    0|0
  • Konuşuyorum.(

0|0
    0|0
  • Yok !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Konuşurum

3|1
    0|0
  • Aynı ben

0|0
    0|0
  • Sürekli konuşmam. Sadece o insana söyleyemediklerimi söylüyormuş gibi hayal ederim. Zamanı geldiğinde söyleyeceklerimi tasarlar, bilinçaltıma atarım. Yeri geldiğinde o insana istediklerimi söylerim.

0|0
    0|0
    • Evet ben de ama bunu yaptığım Zaman da "taaa ne Zaman ki konuyu Nasıl gündeme getirdin yine" deniyo 😓

• Bazen çok güzel iğneliyorum 😄 Bazem de susuyorum

• Ben de öyle yapıyorum. Yani soruna bakarsak normalsin. Çoğu insan böyledir.

• Yeniden küsüyor, barışıyor ve hatta zincirleme bir durum haline getiriyorum yani eğlenceli :))

1|0
    0|0
  • Yok ben gocunmam direk soylerim. Kufurse kufur sozse söz içimde kalmaz.

0|0
    0|0
  • Sanırım evet.

0|0
    0|0
  • evet yapiyorum bunu yapabilmek icinde yürüyüse cikarim hep kafamda onunla kavga ediyorum

0|0
    0|0
  • Evet konuşurum

0|0
    0|0
  • Evet bnde cok oluyr sinirimi alamazsm tabikii ama herseyi soylerm ama sinirim gecmz lafla benim sinirim gecmiyrda canini yakmam lazm o yuzdn konusuyrm kndi kndme

0|0
    0|0
  • Benim kafamda öteki var sık sık tartışırız zaten ben onla konuşurum sinirimi atamazsam 😄

0|0
    0|0
  • Evet sıkca

0|0
    0|0
  • Her zaman yaptığım şey 😅 sinirlenmeme gerek yok

0|0
    0|0
  • aynen öyle yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Her daim, ata sporumuz

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Onunla buluşmadan önce kendimle prova yapıyorum ama buluşunca kendini affettiriyor :-)

0|0
    0|0
  • Evet, ve içime sinene kadar konuşmaya devam ediyorum. 😂

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
Yükleniyor...