İşe başlıcam ama neyle karılacağımı bilmiorum korkuyorum?

Yarın bir lokanta cafe tarzı yerde garson olarak çalışıcam.3. işim olucak bu. İlk işimde de cafe deydim patronum sürekli kenarda çaktırmadan sıkıştırıp beni ellemeye çalışıyordu ben de 2 haftanın sonunda çıktım. Diğer girdiğim yer züccaciyeydi. patronum 20 yaşındaki çocuktu 12 saat çalıştırıp 5 dk oturmamıza müsade etmiyordu. Yemek yemeye indiğimiz tek zamanda bile dakika sayıyodu kızlardna birine demiş kız da bana 5 dakika da ye de gel demişti. Ağır mallar gelince hepimiz kızdık zor kaldırıp merdivenden zor indirioduk patron bozuntusu oturup sevgilisiyle konuşuyordu bacaklaırm kollarım morarmıştı artık. sürekli ordan oraya koşturup aynı anda birden fazla iş yapmamı bekliodu. biri olmayınca da müşterilerin yanında bağrıodu buna da daha fazla dayanamadım istifa ettim gerekçemi dediğimde de bana bağırmıştı azarlamıştı bacak kadar boyuyla hor görmüştü.1 ay çalıştım burda. yaz için çalışıcam öğrenciyim.1 ay çalışsam yeter bana. burda da çalışmaya korkuyorum bu yüzden. en son full erkekti kız alcaz diolardı. ama ya gene kötü davranır robot muamelesi yaparlarsa diye çok korkuyorum ama çalışmakd a zorundayım nabıcma ben :(

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Patron çağırırsa gitme hemen 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...