Sizde işten çıkmalımıyım?

uzun ama lütfen yardımcı olun öneri alacak kimsem yok
öncelikle boş oldugum için sırf evime yakın diye bir markete tesadüfen işe girdim
13 gündür çalışıyorum personel konumundan bir tık üstte çalışan bir bayan var tam bir müdür yalakası müdürle araları çok iyi müdür yokken bu bayan sürekli beni fazla saat çalıştırıyor benim yaptıgım işlerin fotografını çekip kendi yapmış gibi gösteriyor ve genelde bana kasadan açık çıkarıyor arada bir yapıyor bunu o olmadığı çoğu zaman çıkmıyor açığım ve ben yapmak istediğim de benim işimi bana mı öğretecen diyor önceden hiç markette çalışmadım biraz sessiz bir insanım pat diye cevabını veremiyorum benle birlikte bir kız daha girdi o da aynı şekilde sorunlar olduğunu söyledi ama kız evlenecek işten çıkacağı için ses etmiyor çok koyuyor kaç gündür ağlıyorum surat astığım da anlamıyor sanırım ve sürekli bana burası iş yeri surat asamazsın vs bir sürü laf söylüyor ve iş yapmazken sürekli aşağıda oturuyor ve işin %80ini ben yapıyorum bunları müdüre söylesem asla bana inanmaz onu savunur çünkü çok yakınlar bunun gibi bir sürü sebepler var biraz sorunlu birisi ya da ben anlaşılmaz biriyim kıza dayanamıyorum işten çıkıyım mı yoksa her yerde böyle sorunlar olur deyip sabır mı ediyim (çalışmaya biraz ihtiyacım var sadece mecbur değilim)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• canisi is dünyasima hosgeldin. Baska is ara buldugun anda kapiyi bas git. Yeni yerinde de sakin sessiz olma. Is dünyasinda maalesef sessiz sakin herseyi icine atarsan seni daha cok yorarlar daha cok üzerine gelirler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İşten çık. Her yerde böyle sorunlar olmaz. Onlar kullanıyor insanı.

0|0
    0|0
    • bilgisayar mezunuyum açıktan okuyorum malesef her yer işe almıyor çıksam gideceğim yer buradan kötü olacak diye korkuyorum bu bayan da buradan asla gitmez müdürle arası çok iyi

• Baska yerlere basvur. Çekilmez orasi.

• Biraz ihtiyacin varsa mecbur degilsen dov onu lutfen

0|0
    0|0
    • 175 boyunda ve biraz kilolu ben 167 boy 55 kiloyum yani dövemem çünkü iri kıyım bir insan

• O işten cıkmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• savun kendini, ondan korkiyor gibi durma, sen tepki gosterirsen eger ustune gelemez fazla

0|0
    0|0
    • benden üst konumda olduğu için bir şey söyleyemiyorum söylediğimde de allem edip gallem edip bir sürü şey konuşup kendi dediğine ikna ettiriyor

• peki teşekkür ederim bu hafta da öyle deniyecem

• aynen dene ise yarayacaktir

Yükleniyor...