Evlenmeden ilişki yaşadığım için pişmanlık hissediyorum. Zaman geri gelmiyor ama bir şeyler söylemek ister misiniz?

Genelde kendimi ifşa etmek istemediğim zaman cinsel yaşam sorularında gizlenirdim ama bu sefer öyle yapmayacağım. Normal yorum kadar sürekli nahoş yorumlar geleceğini bilsem bile yapacağım bunu. Sorulara açıkça yazıyordum, çekinmiyordum ama görmemiş olanlar için tekrar yazayım; 3 yıl önce 20 yaşındayken gerçekten Sevgiden gözümü kör eden bir adamla beraberdim ve ilk ilişkimi de onunla yaşamıştım. Sonra beni aldatmıştı. O ilişkimden önce hiç sevgilim olmamıştı. Hep ilk evleneceğim insanın elini tutmayı isterdim ama işler istediğim gibi gitmedi. Sonra hayatıma birçok insan girdi ve en sonuncusu da ilk aşkımdan sonra beni çok etkiledi. Bir yıldır hayatımda ve onunla da beraberliğim oldu. Belki ihtiyaçtan, belki sevilme ihtiyacının doğurduğu dokunma isteğinden bilemem ama oldu sonuçta. Dün o ilişkimi de bitirdim. Bir kına gecesine davetliydim ve o evleneceğim erkeğin elini tutma düşüncesi geldi aklıma. Çok içim acıdı, pişmanlık hissettim. Bugün nikahına gittim o kızın ve yine bir hüzün oturdu içime. Kiminiz kamçılayacak belki bu üzüntümü, kiminiz farklı şeyler söyleyecek ama yinede yorumlarınızı okumak istedim. Teşekkürler şimdiden

1|1
22|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun en büyük sebebi ülkemizde bulunan toplum baskısı. Bir çok insan iki bacak arasına namus gözüyle bakar ki bunu yapan insanlar bence ülkemizin en cahil insanladır.

Sen birine güveniyorsun, tüm duygularını paylaşıyorsun ve bir gün sana bir kazık atıyor. Bir çok insan evlenip, ilişki yaşayıp ayrılıyor ki bir çoğu ayrılamıyorda zorunluluktan katlanıyorlar.

Bence şanlısın, evlendikten sonrada aldatabilirdi seni. O zaman daha çaresiz olacaktın.

Hayat o kadar kısa ve bir o kadarda yorucu ki insanların ne dedikleriyle söyledikleriyle uğraşmaya değmez.

İnsanların söyledikleri seni üzmesin, onların istediği gibi yaşayamazsın. Bu senin hayatın ve bir anda 30 yaşında olacaksın, bir anda 40, 50 derken hayat bitmiş olacak. Lütfen bu değerli hayatını saçma şeylerle üzerek geçirme.

Ne yapacağına gelecek olursak, emin ol geçmişinle ilgilenmyecek seni ona verdiğin değer ve sevgi için sevenilecek saygılı insan çok var. Çevremde örneklerini çok gördüm.

Çünkü sevgi, saygı, fedakarlık bakirelikten çok daha önemlidir.

İşine, okuluna her ne yapıyorsan ona odaklan. Unutma kaybettiğin zaman hiç bir zaman geri gelmeyecek.

Umarım herşey güzel olur senin için.

0|0
    0|0
    • Ne kadar güzel yazmışsınız. Ben şu an kendimle bir iç savaş veriyorum sanırım.18 yaşında kurduğum o gelecek hayalleri nerde, ben nerdeyim. Bu biraz üzücü

• Ne güzel, okuluna odaklan. Kariyerine hedefler. Hayat iyi insanlarla tanıştıracaktır seni.

• İnşallah inşallah inşallah 🙏🏼

En İyi Kız Görüşü

• Tövbe et.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• En azindab durustsun ve pismanligini dile getiriyorsun. Bazi acinasi tipler gem iliskiye girer hem pismanlik duyar ayrica ' namus iki bacak arasinda degildir' sozuyle pismanliklarini gizlemeye calisir.. Ve de butun kizlara bu dogal birsey sizde yapin yakin basinizi mesaji verirler.
    Sen bir hata yapmissin ve bundan acik bir dille pismanligini dile getiriyorsun. şu an yapman gereken tek şey kalpteb tovbe et ve evlenene kadar birdaha iliskiye girme..

0|0
    0|0
  • Bu hatayı 2 kez yapmışsın, sakın 3. kez yapma ve hayatına girecek insana mutlaka anlatmalısın..

Seviyorsa zaten ve pişman olduğunu hissedebiliyorsa kesinlikle böyle şeylere dikkat etmeyecektir..

Aslında bunlar malesef hep ilgisiz ailelerden kaynaklanıyor, bir kızın mecazi olarak ilk aşık olduğu babasıdır ve onda göremediği ilgiyi, sevgiyi başkalarında arıyorlar, hatalara düşüyorlar..

Ailelerde erkek çocuk hastası zaten, halbuki en fazla ilgiyi ve sevgiyi hak eden ve bekleyen kız evlatlar..

Burdaki erkeklerde gördüklerinden biraz ibret alsınlar kendilerine ve ilerde kız çocuklarıyla sadece baba-kız gibi değilde iki arkadaş gibi olsunlar..

0|0
    0|1
    • Umarım öyle olurlar. Benim baba ilgisinden ziyade biraz aptallığımdan kaynaklandı.

• Yaparım 💪🏼

• Asla pişman olma yaşadıklarından. Hayata gülen gözlerle umutla bakmaya çalış. Bu sana iyi gelecektir kesinlikle. Yaşadığın güzel anları anımsa sadece. Zira evlensen de yaşayacağın kötü anıların olacak belki de ayrılacaksın eşinden. Bu arada açık ve samimi paylaşımından dolayı tebrik ederim. Seni daha farklı biri olarak düşünmüştüm. Daha iyi çıktın.

0|0
    0|0
  • Ilk once cesaretinden dolayi seni kutluyorum. Bir erkegin bile bu derece acik olmadigi bir yerde bu sekilde net olman bende derin bir saygi uyandirdi. Lakin bu yaptiklarini onayladigim manasina gelmiyor. Neden diye soracak olursan, bir iliskide hata olarak gordugun birsey digerindee de yapmissin cunku. Lakin sunuda unutmaki sen cinsellikle butunlesen bir obje degilsin. Hayallerin fikirlerin idealerin var. Bunlar seni ayricalikli kilar ve seni tanimlar. Ben kafama vede ideallerime gore bir kiz buldugumda acikcasi cokta sorun yapmam bu durumunu ( hic yapmam demiyorum) . Yani sana bakis acimdaki kistasim bu olamaz. Sonucta o...'luk yapmamissin. Sevdigin insana guvenmissin. Umarim seni bu ozelliklerinle seven birisini bulursun

0|0
    0|0
  • Bir hata yapmışsın, ikincisini neden yaptın peki? Kusura bakma da ben sana saygı duymuyorum. Evleneceğin adamı hiç mi düşünmedin? Ben sen ve senin gibi kızları anlamıyorum, anlamak da istemiyorum. Şunu unutma ama, bundan sonra karşına on erkek çıkarsa, sadece biri veya iki kişi ancak seni kabul eder. Onlar da yaşını başını almış, göbekli kişilerdir. Türk erkeğini biliyorsun sonuçta. Mezhep genişliği fazla olmaz. Allah yardımcın olsun. Benim şahsi fikrim, senin gibi birini asla kabul edemem. O acıyla bir ömür boyu yaşayamam.

0|0
    0|0
    • İkincisini açıklasam da burda yaptığınız yorum değişmeyecekti. Ben ilk ilişkimde aldatıldım hemde çok çok kötü şeyler yaşayıp ilişkimi noktaladım fakat o kişiye karşı nasıl büyük bir şey beslediysem kalbimde hala o var, bir başkasıyla olamayacağım demeye başladım. Aldatıp giden adamı ısrarla yaşatmaktan bahsediyorum ve onu aldatmaktan korkmaktan. Sonra uzun Zaman aradan sonra karşıma ikincisi çıktı ve ona karşı bir şeyler hissettim. O acıyı alacak ışık vardı. Bir zaman sonra beraber olmak istedi bende o saplantılardan kurtulmak adına kabul ettim. Soru detayında açıklamak içeriği uzatacağı için hazır siz sormuşken anlatmış olayım dedim.

• Evleneceğin erkeğe ya söylemeyeceksin o zaman da vicdan azabı çekersin, ya da söyleyip her şeyi göze almalısın. Şunu unutma evleneceğin adam senin bu durumunu öğrendikten sonra seni bırakır çoğu erkek bunu yapar. O yüzden ortada annen baban da kötü olacak. @lichenisback

• Çevremizde erkek yok :) Öyle şu ailenin çocuğuyla evleneyim diyeceğim bir erkek yok yani :) Ayrıca da bırakmıyorlar ya. Ben bizzat yaşadım gördüm. Zaten soruyu sormamdaki amaç bu değildi. Çok teşekkürler yinede 🙏🏼

• Yapacak bisey yok artik gecmisi geri getiremessin belki gercekten seni seben biriyle tanisir evlenirsin neden olmasin

0|0
    0|0
    • Olabilir Tabiki. Bu eşim olacak insana açıklamaktan değil ya aslında benim kendimle olan savaşım şu an. Önceki halimi özlüyorum sadece sanırım

• Cok cok buyuk bir farkin yok sonucta oyle onune gelenle yatan biri degilsin

• Elbette değilim. Ben gerçekten duygusal bir şeyler hissetmediğim kimseyle olmadım bu konuda rahatım

• Boşver takma kafana
    Her insan hata yapar sen bir hata yapmışsın sonra bir hatan daha olmuş
    Kim temiz ki bu dünya da
    Senin için hakaret dolu mesajlar Atan ya da lanetleyenler olursa kafana takma
    Bu sitede ki çoğu erkeğin amacı zaten belli
    Bundan sonraki hayatında umarım Mutlu olursun şans sana güler ☺️

0|0
    0|0
  • Bari o sevgilinin yakışıklı olduğunu söyle ne olursun. Çünkü çirkin insana eşşek bile hak değil. Ben 23 yaşındayım hiç sevgilim olmadı bir kızın eline bile dokunamadım. Çirkin birinin bişeyler yaşamış olması beni kahreder. Ne olur yakışıklıydı de.

0|0
    0|0
    • Hayır gerçekten yakışıklı biri değil

• @Blackiron Bu onun günahı ve ayrıca ben de çok günahsız sayılmam. Ben yattığı adam çirkin mi yakışıklı mı ona bakarım. Sen istediğin tarafından bakabilirsin.

• @Blackiron Benim tipime sıç nefsime değil. Çirkinlik bir hastalık olsaydı ben kanser olmuştum çoktan.

• Sevdiğin adamlaydıysa pişman olmamalısın

1|0
    0|0
  • gayet normal seyler. insanlar sever sevişir ayrılır. hayatın akışı böyle. denemeden bilemezsin. kendini suçlama. herşey insanlariçin. su üzüldüğün anlara değer mi? zaman kıymetli. hayata pozitif bak. cık dışarı hayatını yaşa. daha ne aşklar olacak hayatında. ne fırtınalar geçecek. cinsellik seks aşk kötü şeyler değil. birden çok kişiyle yaşamış olman seni küçültmez aksine yüceltir. Deneyimin yerini hiçbirşey de tutmaz. boşver, keyfine bak

0|0
    0|0
  • O yaşananlar olmasa , bu günkü tecrüben yani sen olmazdin,
    Yaşanılan güzel anları bitti diye pişman olmak kötülemek gerekmiyor

0|0
    0|0
    • Hep öyle düşündüm biliyor musunuz? Aynısını söyledim. Ben öncesinde çok salak bir kızdım. O yaşananlar, aldatılmam, o acıları çekmem ve sonra karşıma çıkan bambaşka birinde acılarımın dinmesi, onunla olmam vs bana şuanki özgüvenimi kazandırdı. Artık ne olursa olsun dönüp gitmesini biliyorum mesela. Bunlar olmasa ben kesinlikle bugünde olmazdım ama bugünkü üzüntümü yaşıyor da olmazdım. Böyle bir gerçek de var 😔

• Hayatın ne kadar kısa olduğunu orta yaşlara yaklaştığında daha iyi anlıyor insan, ve arkana dönüp baktığında yaptıkların için değilde yapamadiklarin , kendini kisitladiklarin için üzülüyorsun,

• Haklısınız sizde. Böyle düşününce çok mantıklı söyledikleriniz

• Herzaman pişmanlık duygusu olur ama zararin neresinden dönersen kardir senin gibi dürüstler az kaldi simidi yapip kendine el degmemis modunda takilan cok kişi var dürüst olman güzel ama hatalarini biliyorsan hata yapma ve doğru kisiyi bekle

0|0
    0|0
  • Bunlar gayet doga seyler yani sevdiginle yasamissimiz bu sizn ozeliniz kimse yadirgamaz merak edme sonucta ortalik mali degilsn

0|0
    0|0
    • Birilerinin yargılaması değil de benim kurduğum hayallerle bulunduğum nokta arasında çok fark olması üzüyor beni. O günlerde sahip olduğum masumiyet yok ve o masumiyete en büyük darbeyi ilişkiyle yaptım ben

• Haklisn ama. temiz bir kalbin var allah en iyisini karsina cikarir umarim

• Umarım 🙏🏼☺️

• Bisey olmaz senin gibi cok kiz var

0|0
    0|0
  • Pişman olma kukundan gelecek bir kaç damla kan değilsin. Ya da öptüğün dudaklar değil senin ahlakın. Artık geç bunları. Bir erkeğe 2 3 damla kandan fazlasını veremeyecek kadar yetersiz isen o zaman diktir diktir patlat.

0|0
    0|0
  • insanları doğru seçememişsin allah seçimlerimizi doğru yaptırsın ne diyeyim

0|0
    0|0
  • İhtiyaç deme boşuna... Sabredenlerin ihtiyacı yokmu?

0|0
    0|0
    • İhtiyaç demedim zaten tam olarak. Ben hiçbir zaman delisi olmadım bunun veya ölmem olmazsa demedim gerçekten

• Yok yanlış anlama beni kınamıyorum asla saygı duyuyorum ne yaşadığını bilemem tabii. Allah herkese hayırlısını versin diyeyim kaçayım :)

• Amin teşekkürler ☺️

• dökülen sütün davaaı olmaz diyim sen anla artık allah iyilerle karsılaştırsın

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun ama babamın bir lafı var
    "oğlum giden geri gelse deden gelirdi"

0|0
    0|0
  • senin kendi hayatın... beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
    • Cevap verin demedim ki zorla :)

• Anladım anladım. Zaten soru başlığında bir şey söylemek ister misiniz dedim sizin içinizden bunu söylemek gelmiş olabilir veya onu söylemek istemiş olabilirsiniz o an. Özür diliyorum ilk cevabım için

• onemlı degıl...

• Kendini hiç sıkma ve pişmanlık duyma... Bu çok doğal bir insan için... İyi ki yapmışsın...

0|0
    0|2
    • Hayır artık öyle değil. Ben çok toy, salak bir kızdım öncesine ve böyle şeyler yaşadıkça büyüdüm diyordum ama aslında kendimi yaralamışım.

• @AgresifGoril Amma da mezhebin genişmiş!

• @Blackiron Bu durumun benim mezhebimle alakası yok... Kimsenin namus bekçisi değilim namusunda 2 bacak arasında olduğuna inanmıyorum...

• Günaha pişman olanın kalbinde iman vardır

0|0
    0|0
  • Geriye bakarsan onunu goremezsin ve hata yaparsın. Her ne kadar zor olsada artık onune bakmalısın

0|0
    0|0
  • ibret olsun kızlar

0|0
    2|0
  • Evlenecegin kisiye soyle ama kesin bunlari

0|0
    0|0
  • Geçmişi geride bırakmak gerekir

0|0
    0|0
  • 1 kez hata yapabilirsin ama ikincisi nedir, Yine aynı şeylerin olacağını bile bile.. Acıyorum size.

0|0
    1|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

• Tecrübelerle büyüyoruz hepimiz.
    Kötü giden ilişkilerin için üzülme.
    Onlar sayesinde doğrunun ve iyinin kıymetini bileceksin.

0|1
    0|0
  • Zaman geri alınamaz bu düşünceleri beynin de tutmanın da sana yararı yok Onlardan kurtulmaya veya zihninde ki etkinliğini kontrol etmeye çalışman gerekiyor Bir şeyler yaşadın ve bitti milletin sana hesap sormasına izin verme Allah'tan başka kimseye yaşadığının karşılığın da pişmanlık ile başını yere eğmemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Zamanında sevdiğin ve değer verdiğin insanlarla birliktelik yaşamışsın. Her şey istediğimiz gibi olmaz, sonuçta onun gerçek olduğunu düşünmesen bunu yapmazdın. İleride hayatına birisi daha girecek ve, senin olduğun gibi kabul edecek, geçmişini sorgulamayacak. Pişman olman hayatını zehir etmekten başka bir şey değil. Sen, sen olduğun için değerlisin. Birlikte olduğun için değerinden hiçbir şey kaybetmedin.

0|0
    0|0
    • Hayallerini kurduğum şeyleri yaşayabilmeyi çok isterdim sadece. Bunun üzüntüsünü yaşıyorum. 😊

• Senin durumuna laf söylemek bana düşmez fakat şuny söyelemeden geçemeyeceğim buradaki erkek yorumları gram inandırıcı gelmedi. Ne zaman "evleneceğiniz insanda bakirelik arar mısınız?" tarzı bir soru görsem yorumlarının yüzde doksanı "bakire olmayan bir kızla evlenmem" oluyor. Şimdi gelmiş burada teselli veriyorlar. Pişmansan, sevdiğin biriyse sorun yok diyorlar ama gerçekte böyle biri karşılarına çıksa evlenilecek kız olmadığını düşünürüm diyorlar. Burada kendi yazdıklarından gördüklerim ile söylüyorum bunları tabi istisnalar var.

0|0
    0|0
    • Haklısın. Bende şaşırdım ama belki o istisnalar denk gelmiştir soruma. Kim bilir ☺️

• bir insana dokunmak istiyorsun ve onun sana dokunmasina izin veriyorsun cunku onu seviyorsun ve ona guveniyorsun. Malwsef bazen cok seven gercek seven yurekler yanlis kalplerle eslesebiliyor. Ben yasadigimiz her yanlis iliski en dogru olanina ulasmak icindir diye dusunuyorum. yasayarak ogreniliyor hayat ve dogal olarak ask da. Bekaret insanin beynindedir, bir onemi yoktur veya bekaret dedigin namustur gibi klise laflar etmicem sana. Birisi senden obje gibi faydalanmak isterken sen sadece aidiyet duygusunu yasamak istemissin, bu yol dogru ya da yanlis aorgulamakk bana dusmez. Sen sadece sahiplenikmek ve sevilmek istemissin. Umarim bigun en dogru aski bulursun. Sevgiyle kal

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Evlenmedigin biriyle iliski yasamak kötü bir sey degildir. Öyle ögretildin çünkü müslüman bir ülkedesin. Ama kötü bir yani yok bunun. Bunu bir hata olarakta sakın görme. Yasadıklarından asla pisman olma. Her yasantı bir tecrübedir bunu da unutma. Bakireligi yücelten de bizleriz, bu tabuları yıkacak olanda.

0|0
    0|0
    • İlişki yaşamamış olmaktan ziyade o zamanlar kurduğum hayallerdeki insan değilim. O kadar saf, salak, kendi halinde bir kızdım ki özlüyorum o halimi. Bugün evlenen kız benim 18 yaşındaki halim gibiydi. İster istemez özendim. O masumiyetim kalmadı diye üzüldüm vs

• Icindeki bu hissi kaybetme ya pismanlik tovbedir. Sen bak anliyorsun Şu an neler oldugunu ama cogu kiz ne var yani yasadiysam falan der ama iste iliski de nikahla taclaninca pak temiz olunca guzel.
    Seni anlayan kalbindeki hislerini paylasan sarip sarmalayan bir hayat arkadsini bir an once bulman dilegiyel guzel kalpli kiz...

0|0
    0|0
  • Kendine bu düşüncelerle eziyet etme öncelikle. Gençlikte oluyor böyle şeyler. Ki yargılayacak bir durumda değil bence bu. Nasıl ki erkekleri yargılamıyorsak. Ama seni çok iyi anladım çünkü benzer şekilde kafama çok taktım bazı şeyleri. Dediğin gibi zaman geri dönmüyor.

0|0
    0|0
  • Ayni durumdayiz.. Birebir ayni seyler.. Kimseyi dinleme sadece kendini dinle.. Cektigin vicdan azabi bile yeri geliyor tecrube oluyor senin icin.. Ben asla bir daha o hataya dusmedim.. 24 yasindayim.. Sende dusme.. Sana bunlari durustce soyledigin ve kalk hadi evleniyoruz diyecek bir adami bulana kadar bir daha tekrarlama.. Ben bekliyorum sende bekle.. Kalbin guzel olsun canim benim..

0|0
    0|0
    • Kalbimi kirletmiyorum Allah'tan. Bundan sonra bende bekleyeceğim. Çok teşekkür ederim🙏🏼

• Kendisine dokunmayan adam kalmamasına rağmen ben çok muhteşemim bana el değmedi diye gezen çok kız var dışarda. Sen bunları yazarak gerçekten iyi biri olduğunu belli etmişsin dürüst olmuşsun. Severek yaptığına göre sorun yok. Sevmeden istemeden olmamış bence pişmanlık duymamalısın

0|0
    0|0
  • Yaşadığın hiçbirşey için pişmanlık duyma. Seni böyle kabul etmeyecek biriyle de evlenme.. Seni seven her halinle sever.. Sonuçta evlenecegin adam da bakir olmayacak.

0|0
    0|0
    • Evleneceğim insan öyle olmayacak Tabiki. Aslında sorun o da değil pek. Böyle şeylerden bir haber olduğum o yaşlardaki toy, saf, salak halimi özlüyorum sanırım. O zamanlar hayalini kurduğum şeylerle alakasız bir noktadayım. O zamanlardaki masumiyetim yok ve ben bu masumiyet denen şeye en büyük darbeyi ilişkiyle vurmuş oldum. Bunun için üzgünüm

• Masumiyetini yeniden kazanabilirsin.. "O" kisi karsina ciktiginda.

• Anladım sanırım geri kazanmaktan kastınızı ama kendime yakıştıramam böyle bir şeyi ben

• Bence bunun için pişman olmamalısın, güzel zaman geçirmedin mi yaparken? sevdiğimle yaptım demişsin zaten, toplumun genelini boş ver, seks bu kadar tabu olmamalı

0|0
    0|0
    • Toplum kaynaklı değil ya üzüntüm. Tamamen benim geçmişte kurduğum hayallerle şu an bulunduğum noktanın çok farklı olması. O zamanlarki masumiyetimin şu an olmaması ve masumiyet denen o şeye en büyük darbeyi ilişkiyle yapmış olmam

• Hmm.. Ben şöyle düşünüyorum; ilişkiye girmek sinemaya gitmek gibi ilişkiyi besleyen bir davranış, yani farklı biri değilsin bunu yaptın diye değerin düşmedi.. masumiyet tanımı farklı biraz anlıyorum seni ama hala aynı insansın, hala iyisin 😌

• Çok teşekkür ederim 🙏🏼😊

• Yapacak bişey yok boşver tövbe et ve bir daha yapma

0|0
    0|0
  • Geri dönüşü olmayan birşey ama olan olmuş. Bence bundan sonra hayatına başkası girerse bir ilişki yaşama. Pişmanlığın artmasın onun haricinde yapılabilecek birşey yok :)

0|1
    0|0
  • Suçlu olduğunun farkında isen geçmişi düşünme
    Ayrıca davul bile dengi dengine eşinin de tertemiz olmasını bekleme

0|0
    0|0
  • Neden pişmansın olan olmuş. Yaşa pişmanliğini hayatına kaldığın yerden devam et.

0|0
    0|0
  • Kotu ya :(

0|0
    0|0
    • Kotu hissetme hayatına bak kafana takarsan yasayamazsin

• Haklısın :(

• off zor

0|0
    0|0
  • Bende evlilik öncesi ilişkiye karşıyım
    Ama asla evlilik öncesi birşeyi yaşamış kız gözümde kötü değil. Önemli olan Sayılı olması ve ciddi birlikteliği olan erkeklerle sadece bunu yapmış ise kötü değil asla ve dürüst ise. ama para ile kendini satan. ve her önüne gelenle yatan ve iki üç taneyide geçen kişilerle sırf zevk uğruna iki gün tanıştığı ile yatarsa gözümde kaşar damgası yer. Yoksa doğal bişey yeterki uzun ilişkin olanla olmuş olsun bu. Ve de dürüst ol. sana gerçek aşık erkek zaten sana dokunmaz ve senle ileri gitmez inan Buna. derler ya dokunma ya kıyamaz çoğu erkek yok dokunur neden dokunmasın der o diyen kişiler geneli iki günde seviyorum dediği kadından vazgeçenlerdir Yoksa aşık bir ekek ileri gitmez zorlamaz belli yerden sonra ileri gitmez. Sana aşık bir erkek olduğunda Ancak. Günah olarak bakarsanda daha yapma sen bilirsin yine

1|0
    0|0
    • Bitti zaten. Bir daha öyle bir ilişki yaşamaya asla niyetim yok.

• Sen nekadar bitti desende devamı gelir kaybın yok çünkü sadece sabret uzun ilişki sonrası olsun

• İnsan isteyince devamı gerçekten gelmiyor. Ben isteyince gelmiyor en azından :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...