Fal doğrumu yalanmı?

Bugün arkadasimla yuruken zorla bir abla falima bakmak istedi fazla param yok dedim olsun elini bir uzat dedi sonra biseyler soyledi ve hepsi dogru cikti salliyo desem baya iyi salliyo olmasi lazim kavga etmistim birisiyle onu bile soyledi gelecekle ilgili bikacseyde soyledi sizce inanmalimiyim

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Fal bir astroloji dalıdır gerçekliği belli değildir yıldızlara göredir el falı baktı heralde internetten el falıyla ilgili şeyleri öğrenebilirsin geleceği allah bilebilir geleceği bilmek hayatını değiştirmemeli astroloji geleceğinde iyi bişey gördün şöyle şöyle yapman lazım derse inanma kendi yolunda yürü

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçmişi cinler söyler geleceği de tahmin ederler. Bilmesi normal ama çok da inanma. Kesin olmaz demiyorum olma ihtimali olmasa söylemez. Ama %100 bekleme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gaybi Allahtan baska kimse bilemez asla inanmamalisin

0|0
    0|0
  • yalan ya inanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Standart türk insanının tüm dertleri ve geleceği aynıdır zaten. Çok genel cümleler kullanırlar. Biri seni çekemiyor, düşmanın var, kavga etmişsin, haber bekliyorsun, haberin var, uzun boylu bir çocuk var, maddi sıkıntıların var ama ferahlayacaksın Vs gibi. Sokaktan çevirdiğin çoğu insana bu cümleler zaten uyar

0|0
    0|0
  • Ben inanmam ama anneme de eşinin adının ilk harfi ''M'' olacak demişler doğru çıktı

0|0
    0|0
Yükleniyor...