İki kardeş arasında maddi manevi ayrım yapılıyorsa eğer?

Annemle babam kız kardeşime maddi olarak her imkanı sağlıyorlar ben devlette okudum ilkokulu lisedeyim hala devlette okuyorum kardesimiyse kolejde okutuyorlar kıskanclık degil bu üniversiteye hazırlanıyorum temel liseye gidiyim en azından güven vermiyosun diyolar ne demek bu ya üstüne bir de kardesime özel ders aldırıyorlar her dersten banaysa devletin okulda açıcagı kurslardan yararlanmamı söylüyorlar ben napıcam bilmiyorum niye böyleler anlamıyorum sizce napmalıyım

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• baban haksız

0|0
    0|0
    • Babam ne alaka şimdi

• Annemle babam kız kardeşime maddi olarak her imkanı sağlıyorla

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbirşey ayrım yaptiklarini asla kabul etmeyecekler. İyi bir bölüm kazanmaya üniyi dişarda okumaya bak. Mezun olunca da dönme iş bul.

0|0
    0|0
    • Devlet okulunda hocalar salla başını al maaşını kafasındalar bizler öokta umurlarındayız sanki ama sadece okulla çok iyi bir yeri nasıl kazancam

• Kendimi moralsiz mutsuz hissediyorum çalışmaya enerji bulamıyorum kendimde

• Çalişirsan gittiğin yerde yaşayacağin rahat yaşamı düşün. İstediğini yiyip içme istediğin de ders çalışma bulaşık düğüne gitme hiçbi dert yok ya yanlız basıma bir evde ya da biriyle kızlarla, inan buna değecek. Elini. yzün yika ve topla. Yoksa orda kalacak kocaya gideceksin (:

Yükleniyor...