Babamdan bıktım, usandım artık. Ne yapabilirim?

Babam 56 yaşında. Bizi okutmak için çalıştı, çabaladı sağolsun ama kardeşimle bana asla aynı davranmadı. Beni denek tahtası olarak gördüler annemle birlikte ve kardeşim ise benim yapamadığım her şeyi yaparak büyüdü. Şimdi bana İzin vermedikleri halde onu şehir dışına okumaya da gönderiyorlar. Buna çok kızgınım ama konu aslında bu değil şu an.

Babam gerek evde, gerek akşam yemeğine gittiğimiz restoranda, gerek gittiğimiz misafirlikte o kadar iğrenç bir şekilde yemek yiyor ki dayanamıyorum gördükçe. Genelde babalar ağır olur ama benim babam aşırı laubali. Arkadaşlarımın babalarına özenirdim bu yüzden. Hasta olduğumda, hastane yürüyerek 10 dk mesafede olmasına rağmen benim yürüyecek mecalim yokken bile taksiye para vermeyecek kadar cimri. Otobüse bindiğimiz zaman nereye oturacağıma bile babam karar veriyor. Bugün yer olmadığı için annem babam ve ben ayrı ayrı kişilerin yanlarına oturduk. Benim yanımdaki adam kalkınca babam koştura koştura annemin yanına gitti alıp yanıma oturttu kendisi de annemin yerine oturdu. Otobüstekiler ne oluyor diye baktılar. Rezil rüsva ediyor her yerde. Artık gerçekten utanıyorum babam olmasından. Seviyorum bu gerçek ama çok utanıyorum. Onunla toplum içine girmek istemiyorum. Çıldırmak üzereyim ne yapabilirim?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Neyin ne olduğunu bilmeden ölüm edebiyatı yapan ot beyinlileri takma. Babandan utanmakta haklısın, gayet haklı nedenlerin var. Adamın bir dönüp kendisini sorgulaması lazım bu durumda.

0|0
    0|0
    • İnanın annem de, kardeşim de aynı şeyleri söylüyorlar ama asla kabullenmiyor ve Allah bana sabır versin size katlanmam için diyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç bir şey yapamazsın. 56 yaşındaki adama sonradan yol yordam, usül erkan öğretemezsin. Onu olduğu gibi kabul etmenden başka alternatifin yok.

0|0
    0|0
    • Evden dışarı çıkmayacağız o zaman. Ailecek hiçbir yere gitmememiz gerekiyor. Ancak böyle olur

• boşver takma kafaya

0|0
    0|0
  • utanıyorsan ben de senden utanıyorum bunları yazdıgın için şu an bir gün öpecek eli bulamayacan gidip toprağı öpecen zamanı geldimi

0|0
    0|0
    • Sizin benden utanmanız beni ilgilendirmez.

• seni okadar iyi anlıyorumki baban kaç yaşında?

0|0
    0|0
    • 56 yaşında

• sizinle tanışmak isterdim mümkün olsa tabi size bağlı bu

• iyi pazarlar

• eline bakmıyosan katlanmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • Bakıyorum çünkü öğrenciyim

Kızlar Ne Diyor 2

• Üniversiteyi kazan ve git, iş bul çalış ve dönme geri. Ömür boyu beraber kalırsan evlenen kadar mahvolrsun.

0|0
    0|0
    • Zaten üniversite okuyorum. Şehir dışında okumama izin vermedi istediğim halde. Bu sene son senem. Seneye başka şehirde meslek hayatına başlayacağım.

• İnşallah (: hayırlı olsun hayatın..

• Amin :)

• Kardeş yine baban yanında size babalık yapıyor sizi aç bırakmıyor sizi seviyor baban oldugu içi dua et bazılarımızın babası yok dua et şükür et 🙏🏻

0|0
    0|0
    • Şükür tabi de öyle deyip geçilmiyor. Bu bir iki günlük bir şey değil. Gerçekten insanı canından bezdiriyor. Ben kendimi atıcam sonunda dayanamadığım için.

• İşte haklı olduğum için sabır edemiyorum artık

• ALLAH sabır versin 🙏🏻

Yükleniyor...