Hiç süslenmeyen makyaj yapmayan kızlara?

nasıl bakıyorsunuz? bu devirde dış görnüş her şeyden önemli malum ve herkes bunun için resmen ustalaşmak için çaba harcıyor. ama ben kılımı bile kıpırdatmam rahatlık ve sadelik benim için en önemlisi

Güncellemeler:
temizlik önemli sadece. makyajla mukyajlı ama ter kokan da çok kişi var maalesef

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Düşünceme göre ; bu yüzden çok fazla boşanma oluyor. İkj insan aşık oldugu için evlenir. Bir insanın gözüne ya da burnuna ya da dudağına aşık olundugunu düşünmüyorum."Aşk" dedigimiz şeyin ruhla ilgili olduğuna inanıyorum. Bu yüzden kısaltmam gerekirse ; bir insanın dış görünümüne ya da cinsiyetine aşık olmazsın. Ruhuna aşık olursun (ya da benliğine). Ttabi eğer " nasıl bakıyorsunuz?" Diye sorarken " sevmek " anlamında soruyorsan ben bunu düşünüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok sade makyaj yapan kızlar daha güzel geliyor bana. Bazıları boya küpüne giriyor anlam veremiyorum, güzelleştiklerini mi düşünüyorlar.

0|0
    0|0
  • Çok abartmamak şartıyla biraz bakımlı olsa iyi olur hani.

0|0
    0|0
  • Bakmam

0|0
    0|0
  • Ben makyajlılara bakmıyorum itici duruyorlar makyajsızlar çekici geliyor :) güzellikle zeka genelde ters orantılı oluyor o yüzden çirkin seviyorum hatta 😄

0|0
    0|0
  • Doğru yoldasın.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum doğallık daha iyi özel günler hariç

0|0
    0|0
  • Kimine sadelik yakışır kimine makyaj

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Malesef önemli. Dış görünüşü iyi olan çoğu konuda bir adım önde oluyor. Ama bunu sırf bu yüzden yapmak da doğru değil içten gelmesi lazım

1|0
    0|0
  • Bence aynen sen gibiyim arasira tc gidiyorum sen suriyelimisin diyolar insanlar giyime cok onem veriyo bende aksine tatile para dokerim ama giyim makyaj sifir. cok bakarim vucuduma cildime ama makyaj nadir giyimimde hep spor

1|0
    0|0
  • Zarif şıklığı tercih ederim. Makyaj da yaparım yerine göre ama abartı olmaz. Çok rahatlık da iyi değil paspal bir görüntü veriyor bazen

0|0
    0|0
  • İhtiyacı yoktur belki de

1|0
    0|0
  • en iyisi valla

1|0
    0|0
  • hiç makjay yapmıyorum sonuç kimse bakmaz bakımsız diye ama bence en güzeli doğal olmaktır çünkü makjay silinir ve karsındaki kişi seni makjaysız görünce sok olur bence beni beyenen doğal halımle beyenmeli ondan sonra ben onun için süslenirim hele bir bir doğal halımle gorsun sonra korkar çünkü

0|0
    0|0
  • Sabah kalktığım gibi bile dışarı çıkabilirim kimin ne düşündüğü gram umrumda değil

1|0
    0|0
  • bende makyaj yapmiyorum tek eyeliner suruyorum cunku hosuma gidiyor :) yoksa her sabah yuzumu yikar kremimi surerim baska bsy gerek yok rahat edemiyorm

0|0
    0|0
  • Makyajlı kızları itici buluyorum makyajsızları seviyorum diyenler var bide. He canım ve inekler de ucuyoo zaten

0|0
    0|0
  • Kızlar ilgimi çekmiyor

0|0
    0|0
  • Bakımlı olmalı

0|0
    0|0
  • Bende makyaj için değil kusurları kapatmak için yapıyorum. Pata krem, pudra, nemlendirici o kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...