Diziler Ve Filmlerde Kötü Karakterlerin Tarafını Tutuyorum Onlar Mutlu Olunca Bende Seviniyorum Ben Anormal Miyim?

pilav_ustu_az_kuru_2
Dizilerde iyi karakterleri seviyorum genelde ağlıyorlar zırlıyorlar kötüler öyle değil hep yırtıcı hep sinir bozucu üzülmüyorlar sürekli kötülük yapma peşindeler acımıyorlar ve zarar veriyorlar iyilere Filmler de öyle oluyor kötü taraf kazanınca mutlu oluyorum iyi taraf kazanınca üzülüyorum :D

Sizce ben Anormal miyim :D :D

hahaahahah yaşasın kötülük :D :D
Diziler Ve Filmlerde Kötü Karakterlerin Tarafını Tutuyorum Onlar Mutlu Olunca Bende Seviniyorum Ben Anormal Miyim ?

#pilavüstü #Karanlıktaraf #Beyaztaraf #Vurkırbacıbana #Alınbunu #ÇohManyamışsın
Normalsin Kardeşim Bende Öyleyim
Anormalsin Kardeşim Sende Sıkıntı Var
Diğer Görüşler Bea :P
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Görüş yazın mı demek lazım illaki beaa
Diziler Ve Filmlerde Kötü Karakterlerin Tarafını Tutuyorum Onlar Mutlu Olunca Bende Seviniyorum Ben Anormal Miyim?