Tip yok, cildim berbat, abaza biriyim ve kızlar bakmıyor. napim ben ölim mi?

Alnım geniş hiçbi saç modeli yakışmıyor diğer erkeklerdeki gibi. saçımı iyice kısaltsam yamuk ve büyük kafam ortaya çıkıyor. ben de saçım kabarık durmasın diye saçım yağlı dolaşıyom. üstüne bir de cilt sorunları da yaşıyorum derdime ne çare bulabiliyorum ne bişey hiçbi doktor beni anlamıyor. sıkıldım gerçekten. millet beni görmesin diye akşam berbere gidiyom. kızların beğenmesini geçtim suratıma bile baktıkları yok. Çok abazayım evet ama beni abaza yapan ben değil hormonlarım. abazalığım yüzünden evlenmek istiyorum ama kızlar ona da müsade etmiyor. kendime hiçbi özgüvenim yok. yaş olmuş 28.
otuzuma bişey kalmadı hala mal gibi yaşıyorum. kız arkadaşı geç bir kızın elini bile tutmuşluğum olmadı. ben bu dertlerle hayatta evlenemem. düşünsene evlenecem berber saç stili yapmaya çalışcak hiçbi model yakışmıycak kendimden utanacam. dağda insan yüzü görmemiş vahşi bir kız görsem hemen evlenecem belki ancak onlar bakar bana o da kesin değil. bir tek artım kafam çok iyi çalışıyor milletin kazanamadığı paraları kolay kazanıyorum ama hiçbir işe yaramıyor bu beni keşfedecek biri olmadıktan sonra. var mı benden daha büyük derdi olan?

Güncellemeler:
güncel
fghfh

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• öl bro

0|1
    0|0
    • nası yapacam ona da bir çare bulamadım :(

• 2ay

Bak böyle düşünme ailen var mı? Annen baban ne biliyim kardeşin? Kimse sevmese bile onlar seni sever mutlaka. Ayrıca senin gibi bir sorun ben de yaşadım atlatmış biri olarak söylüyorum tipini takmıycaksın bu kadar net. Insanlarin arasina acaba hakkımda ne düşünürler diye girersen hiç bir zaman ne arkadasin ne sevgilin olabilir. Insanlar hep ozguveni yuksek kisilerle takilmak ister. Bırak nasıl göründüğünü kendiyle dalga gecebilen insan özguveni yuksek insandir. Beni nerden anliycaksin diyebilirsin en iyi ben anlarim.

Yükleniyor...