Sizce escinsel evlilik turkiyede yasal olmalimi?

Sizce escinsel evlilik turkiyede yasal olmalimi??

1|3
28|34

En İyi Kız Görüşü

• Olmali

3|3
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkilerini resmiyete dökmek isteyen eşcinsel çiftler için iyi olurdu fakat ülkedeki zihniyet değişmediği sürece pek bir sey farketmez diye düşünüyorum.

1|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 27

• Olmalı sonra dayılar asansörde yiyişiyorlar
    https://www.youtube.com/watch?v=4luicdPL-Pg

0|1
    0|0
    • bırakın bari millet istediği gibi yaşasın bize giren çıkan yok nasılsa

• Olmali✌

1|1
    1|1
  • Hayir bence

1|0
    1|1
  • sevginin cinsiyeti yoktur 💜

0|1
    1|0
  • Olmamalı diye düşünüyorum

1|2
    1|0
    • Onla bunu nasıl karşılaştırdın 😂
      Ergenlerimize bak hiçbir genetik aürüklenme olmadan sırf özenmeyle ve farklı olma isteğiyle ben eşcinselim diyor çocuk ve hayatını buna göre yönlendiriyor fakat hiçbir çocuk demez ki ben down sendromlu olayım da farklı marjinal bir tip olayım. Yani kıstasınız külliyen saçma biri elma biri armut.

• hAhaha arastir çünkü yazmaktan yoruldum git arastir anca yuz yuze anlatabilirim bole yorui

• Hayır tabi ki.

1|0
    1|0
  • Hayır

1|0
    1|1
  • Hayır bu sapkınlık olmamalı

0|1
    1|1
  • Olmamali zira ozentiligin sıklık gosterdigi bir yildayiz ve ben sahsen cocuklarimin eşcinsel olmasini istemem ama cocuk bunu gorup ozenir allah korusun bir şekilde etkilenir, sonuna kadar saaygim var gidip hayatlarini sorgulayacak degilim haddimde yok sonuçta herkesin inanişi farkli ama batil ulkelerdeki ahlaki cokuntunun temel sebebinin escinsellik oldugunu duşunuyorum

0|0
    0|1
    • Ne alakasi var genetik bu ozenmeyle olsaydı ailede hrkes heteroyken çocuk daha gaylik ne bilmeden nasl hoslancak erkklerden

• Tatlim hadi imüslüman oyle kabullendirdin peki bir ateist tdeisyi nasıl deistircen bunu nmantıkla sbilimsel de ispatlaki inansinkar

• Heterolar çok var yaparlar çocuk bunumu dusunuon😂😂

• Olmamalı kesinlikle. Burası islami bir ülke.

1|1
    0|1
  • türkiye mi? ahahah :D biz çok gerideyiz ya daha 500 yıllık yolumuz var

0|1
    0|0
  • Hayır olmamalı

0|0
    1|1
  • her yerde olmalı ancak türkiye pek hazır değil insanların tepkisini düşünsene

1|0
    0|0
  • Bizim ülkede doğuştan dürtüleri dışında tamamen dikkat çekmek amaçlı öyle görünenler de olduğu için bence yasal olmamalı mazallah kim vurduya giderler.. Yoksa herkese saygım sonsuz..

0|0
    0|0
  • Hayır olmamalı

1|1
    1|0
  • Olmamalı. Olmayacakta :D

1|0
    1|0
    • Keşke olsa

• Aşk gibi boş işlerle uğraşmam ben beyefendi. Sadece hedeflerim var, kurtulsam yeter.

• Dedigim gibi herkes sen değil

• İster geri kafalılık diyin ister başka bir şey istemiyorum böyle birşeyi.

1|0
    1|0
    • Tamam istemeyebilirsin ama ole insanlari dislayamazsin

• Bende el ele tutusan heterolar görmek istemiom kiskaniom ama varlar tek deiliz dünyada

• Seni de anlamaya çalışıyorum ama lanet beynim düşüncelerinden vazgeçmemekte ısrarcı.

• Buna hazır değiller

0|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    1|0
  • Olmalı

0|0
    0|0
  • olmalı

0|0
    1|0
  • hayır olmamalı

0|0
    1|0
  • Olmamali

0|0
    0|0
  • OLMAMALI

0|0
    0|0
  • Hayır olmasın

0|0
    0|0
  • Bu bir çeşit hastalık ve tedavi edilebiliyor. Bu durumda bence evlenmenin yasalaşması yerine tedavi olunabilir bence

1|0
    1|0
    • Hastalık değildir.

• @Boyvipgold genlerin gelen bir şey Allah kadın ve erkeği birbirine uyumlu şekilde yaratmış ha şu ayaklanmalar filan biterse sorun kalmaz benim için

• Biz bu toprakları ib. nelikle kazanmadık. Lütfen sı. çmayın ülkeye.

2|1
    3|0
    • Ibneligin anlamı tdkda farklı bu tarz insnlara hakaret ediosun ayip

• Insan onlarda sonuçta sevmek suç deilki

• Peki

Erkekler Ne Diyor 33

• Yani bu bir tercih mi, bilemem. Eşcinsel niye olunur ki? Neden hemcinslerinden hoşlanır bir insan? Yani hastalık olarak görüyorum ama... Tepki veriyorlar sonra. Niye karşı cinsten hoşlanamıyor yani? Bu bir hastalık aslında. Erkekler kadınlardan hoşlanır yani. Onlarla hayaller kurması lazımken, kaslı erkekleri düşünüyor olması... Bana garip geliyor. O kadar da modern biri olmama rağmen... Şakasını çok yaparlar böyle bir evlilik olsa. Evde kim kadın, kim erkek? Kim koca he? gibisnden şeyler derler... :D

0|0
    1|0
  • Olsun. Eşcinsel değilim ama herkez özgür olsun.

0|1
    1|0
  • Demokrasi özgürlük savunan bir ülkede olması gereken..

Kimsenin kimsenin hayatına karışmaya hakkı yok.

Yinede Lgbt lgbt diye b. kunu çıkarıp sokaklarda dolasanlara karşıyım.
    Kim ne b. k ise kendi halinde yaşasın bunu.

0|1
    0|0
  • Bakın, halk şunu anlayamıyor; bir şeyi ne kadar yasaklarsan, o şey daha ilgi çekici hale gelir. Adem yasak elmayı niye aldı? Çünkü yasak olması onu ilgi çekici yapan şeydi. İnsanın fıtratında bu vardır.
    Eğer siz gidip de eşcinsel evliliği yasaklarsanız bu şey toplumda zamanla rağbet görmeye başlar ve bir müddet sonra sizin dayattığınız katı düzen yıkılır.

0|0
    0|0
  • Allah (c. c) kadını erkeğe erkeği kadına eş olarak yaratmıştır bunun dışında kalanların cinsiyeti yok hepsi cinsiyetsiz

1|1
    0|0
  • Hayır

1|1
    1|0
  • Tabikide olmalı her birey istediğini yapabilmeli özgür olmalı. Mesela hetero çiftlere hep kıskanarak bakarım el ele tutuşup sevdiği kişiyle yürüyorlar biz bunu bile yapamıyoruz 😔

1|0
    0|0
  • Olmasın

1|1
    1|0
  • Lgbt bireylere saygım var arkadaslarımda var ama

Abicim daha emeklemeden koşmaya calısıyorsunuz daha yürüyüş yapacak duruma gelemiyorsunuz sonra evlilikmiş.

Bunlar hikayeden öteye geçmez

0|0
    0|0
  • hayır tabiki de, her ne kadar sokakta bile birbirlerinin üstüne çıksalarda böyle bir şeye müsade etmezler.
    lgbt yürüyüşünde bile linç girişiminde bulunmuşlar

0|1
    1|0
  • no no no

1|1
    1|0
  • Ben gayim ama Türkiye de olmaz izin vermezler ama isterdim aslında evliliği bırak sevecek adam yokki abi seks psinde millet

0|0
    0|0
  • Hayır

0|1
    1|0
  • hayır olmamalı. bizim kültürümüz toplumumuz bu tip kişilere karşıdır. olmamalı olması dahi düşünülmemelidir. !

1|0
    1|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • bizim ülkede olacağını sanmıyorum. çoğu gelişmiş ülkede bile yasal değil bizde nasıl olsun

0|1
    0|0
  • Olmalı

0|0
    0|0
  • ülkenin yapısı
    kafası
    bakışı
    durumu
    yargısı
    yapısı
    yaklaşımı
    ortamı

belli.

0|0
    0|0
  • Bekliyoruz ama ne zaman gelecek belli değil , dini konuda yasak. Yabancı ülkede evlensem bile burada geçersiz.

0|0
    0|0
  • olsun bana zararları yok

0|0
    0|0
  • Zaten kız kıtlığından bir kızın peşinden 20 sap koşuyor bide bınu çıkartmayın, kızlar dizde lezbiyenliğe yönelmeyin. Neslimiz tükenmesin

0|0
    1|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • O zaman darbenin kralını yaparlar Türkiye'de
    Yiyorsa meydan erkek olan çıksın meydana bekliyoruz

0|0
    0|0
  • Eh evet

0|0
    0|0
  • Olmamalı. Bunlar çok doğal gösterilmemeli çünkü.

1|0
    2|0
    • Doğal ama

• Her zaman genetık degıl tabı. Hormonal olmayıp tercih yapanlar da var.
      Saçma!

• Onlar abaza farklı fanteziler arayan zaten lut kavminde bunlar helal oldu escinsel hissedip escinsel yapan değil heterolar var oğlan seven onlar abazadir escinseller küçük yaşta anlarlar

• hayır tabi ki pipisinden utansa gay olmazlar

0|0
    1|0
    • SacmA yorum

• Arastir gel bilinçsiz yorum ondan sacma

• gençlere kötü örnekler insanın doğasına aykırı psikolojik sorun bence

• Hayır.

0|0
    1|0
  • yav kardesim bırakın bu işleri manita potansiyeli düşüyor memlekette :)

0|0
    1|0
  • Tamam la saygı duyuyoruz dediysek okadar değil. Helak mı olalım bizde geçmişteki kavimler gibi

0|0
    1|0
  • Yasal olmamalı, Çok saçma.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...