Beni gören her insan kızını bana vermeye çalışıyor sanki sizce neden?

Yaşım 18 ne zaman bir yere gitsem hemen diyorlar oğlun ne kadar büyük ne kadar yakışıklı diyorlar sonra benimde onun yaşında kızım var bana sanki teyzeler kızlarını vermek istiyor gibi geliyor öyle imalı bakışlar atıyorlar :D bende sağol teyze diyorum genelde bayram ziyaretindede aynı olay başıma geldi orda başka bir akraba vardı tanımıyorum onları kadın övdükce övdü beni işte ne uzun boylusun baya geniş omuzlusun gibi övdü hep kızıda yanımızdaydı yan odada kız ilk başta pas vermedi selam bile vermeden eve girdi biraz zaman geçirince az çok konuştuk giderkende geldi sarıldı çok samimi bir şekilde hoşumada gitti açıkçası :D anlaşılan bana teyzeler akrabalar kız bulucak her seferinde kızlarını ön plana çıkarmaya çalışıyorlar ya da beni neden yapıyorlar böyle :D

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sende en iyisini seçersin ne güzel böyle bir şansın var

0|1
    0|0
    • ama genelde anlık görüşmeler oluyor o kadar milletle görüşmüyoruz genelde sürekli gidip gelsek millete ben o kızlarla gezerimde öyle bir şans ya da samimiyet olmuyor anca beğeniyorlar beni :D

• zaten çalışıyorum yarı zamanlı sanayide 1 ay için felan orada ortamda erkek bide herkes çalışıyor konuşcak vakit olmuyor pek

• Ben bişey bilemem artık

Kızlar Ne Diyor 3

• 😂😂 ilk kez mi ilgi görüyosun döktürmüşsün 😂

0|1
    0|0
    • yokta her seferinde böyle olunca artık dikkatimi çekmeye başladı bu konu :D teyzeler beni pokemon sandı herhalde yakalayıp kızlarına vercekler :D

• Bide anneme bakıyorum öyle bir gurur geliyor ki böyle oğlummm diye anlatıyor içimden gülüyorum hep :D

• 😂😂 iyi bakalım

• Evlen benle

0|0
    0|0
  • Hahaha bakınız erkek kardeşim😂😂

0|1
    0|0
    • onudamı yakalamaya çalışıyor teyzeler :D

• ama şu var teyzeler genelde düzgün kızları veriyorlar o yüzden onlara biraz güvenim var :D

• Haklısın ama belli de olmaz 😂 Ben bulurum ona göre birini😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Oğlun ne kadar büyük shshdhsn 😂😂😂

0|0
    0|0
    • harbi ya anneme diyorlar ne kadar büyük oğlun var illa bu lafı duyuyorum :D

• Aynen hoşuma giden biri olsa belki yürürdüm ama olmuyo pek 1-2 tane teyzenin kızı taş gibiydi onlar hoşuma gitti tek :D

• Ama ben gayım ben napcam 😂😂 bdjdsbn

• aman aman aman ego kasmaya geldi bizim ergen

0|0
    0|0
Yükleniyor...