Güçsüz ve alt seviyedeki cin musallatları nasıl anlaşılır?

Arkadaşlar 4 - 5 yaşındaki çocuğun görsel halüsinasyonlar görmesi , odada gece tek başına korkması normal mi sizce? ve bu insan şu an 20 yaşında. o kişi benim. 11 yaşında da anksiyete , sosyal fobi ile tanıştım. aralıklarla görsel ve işitsel halüsinasyonlarım devam etti. o çok ama çok nadiren oluyordu. korkularım ve susmayan bir iç ses var ama dinime bağlıyım allahıma şükür. Yaşayanlar bilir anksiyete hastalığında özellikle o panikte bedende gerginlik daha çok hissedilir. Uyuyacakken silah sesi duyup ani sıçrama. ya da ses duymayıp ani sıçramalar. bunlar güçsüz cin musallatlarımıdır? ve bu yaşıma kadar dini değişikleri çok yaşadım şimdi allahıma şükür müslümanım. ama bu anksiyete hala sürüyor. halüsinasyon çok ama çook nadiren oluyor nerdeyse hiç denilecek kadar az ( küçükken daha sıklıkla görüyordum) bu durum musallat mıdır? güçsüz bir musallat mıdır? ne düşünüyorsunuz? Troll değilim , dalga geçecekler yazmasın.

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arapça biliyorsanız yüzünden Kuran okuyun muhafaza ayetleri var.

1|0
    0|1
    • Çok teşekkür ederim

• ben rica ederim.

• kardeş soru görüşe kapanmış senn yorumun altına yazacağm soran görsün diye kusura bakma..

Cinler günah ile vücudun belli bölgelerine yerleşir tevbe ile ölür Adak adanıp unutulunca da vücuda yerleşir adak hatırlanıp doğru niyetle yerine getirilince bendedeki cin ölür.100 insanın 99 undan musallat vardır. Şeytanın en büyük oyunlarından biri de gizlenmektir ve kendini inkar ettirmektir.

Bilinçlenmek istersen linkteki videolardan en az 20 tane izle...
      www.youtube.com/user/sayikeroltangut/videos

En İyi Kız Görüşü

• Iyi bir psikologa git

1|0
    0|0
    • psikoloğa gittim zaten anksiyete dedi

• anladım , yorumunuz için teşekkürler. :)

Erkekler Ne Diyor 7

• banyoda yıkanırken sıkıntı yaşıyormusun? , gece korkudna uyuyamama terleme biri seni izliyor hissi varmı?

1|0
    0|0
  • Onlar öyle mistik şeyler değil, küçük çocuklarda uyku esnasında o tarz şeyler görülür, gece terörü yaz internete araştır

1|0
    0|0
    • uyku esnasında değildim zaten bizzat kendim yaşadım bunları bu yaşıma kadar. uyanıktım gayet kendimdeyim adım gibi hatırlıyorum. görsel ve işitsel halüsünasyonlar gördüm.

• Çok uzun konu kesinlikle piskolojik cinlerin öyle bir güçleri yok

1|0
    0|0
  • gelip giderler çok şeyapmazlar

1|0
    0|0
  • şizofrensin

1|0
    0|0
    • şizofreni kadar akılsız değilim. akli dengem yerinde davranışlarımı kontrol edebiliyorum , gayet iyiyim kalbim temiz kardeşim. psikoloğa da gittim anksiyete dedi.

• Trol değil trolicesin

1|0
    0|0
  • 20 yaşından sonra normale döner korkma.. görsel halisünasyonların nelerdi mesela?

1|0
    0|0
    • duvarda robot resmi çizilmiş bir adam , aynanın karşısında ağzını açmış bakan çocuk , kadın yüzleri felan.

• Kuranda cinlerin varlığı yazar.

• kainatta ateş olan her reaksiyondan duman çıkar.. Kur'an'daki dumansız ateşten yaratıldılar ibaresi ve saklı olduklarının söylenmesi yeterli zaten.. dünya dışı, hayal dışı şeyler onlar.. insandan çok önce yaratılmaları da bizden çok daha üstün medeniyetleri olduğunu gösterir.. niye böyleyken gelip seninle benimle uğraşsınlar? mantıklı ol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...