Ailenizden tarafından sizin iyiliğiniz için olduğunu söyleyerek aldığınız tehditler neler?

Ailenizden tarafından sizin iyiliğiniz için olduğunu söyleyerek aldığınız tehditler neler ?

Not :Eğlenceli ve gerçek yaşamın içinden alınmış iletiler bekliyorum.

1|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• Annem laptop şarja takılıyken fişi çekince kapanacak sanıyordu. Öğrendi. Sonra kapatmayı öğrendi. Şimdi çok uğraşınca peşimde geziyor kapatacağım diye 😂
    "Dışarı çık da abinlere söyleyeyim" givi tehditleri var 😂

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• eve ilk bilgisayarı aldıgımda
    çok başındasın kalk
    kıracam yakacam gibi tehditler çok gördük:)
    ama sonra.. eh bizim oglanın kötü işlere bulaşmaz işten eve evden pc başına sonrada yatar dediler:)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• çiftlik evinde kalıyorduk ben hep dışarıdaydım karalık olunca "Eve gelmezsen kurtlar seni yer" derdi annem bir kere gece evden kaçtım kapı kilitleniyordu alt katın penceresinden atladım ama gece vaktiydi üşüdüm atladığım yerdende boyum yetmedi çıkamadım geri üşümemek için ineklerin yanına gittim ama malum inek pisliği pek hoş değil birde zaten gecenin karanlığı korktum kalamadım daha sonra kocaman bir kangal köpeğimiz vardı o gündüz uyur gece beklerdi onun yanına gittim sarıldım sabaha kadar üşümeden öyle yarı uykulu yarı uyanık beklemiştim :D

0|1
    0|0
  • En ufak tartışmada akşam olsun babana diyeceğim seni diyerek akşam oluncada olayı abartarak babama anlatır

0|1
    0|0
  • Küçüklükten beri saçlarımı kesersem çok daha güzel olacagini söylerdi annem yok öyle bir şey hep oğlan gibi gezdim küçükken 😒😒😒😒😒

1|1
    0|0
  • Ewet erkek arkadaşımla konuşuyorduk annem her evin işini gordururdu yapmazsan babana söylerim diyerek mecbur yapardık 😀 🙄🙄

0|1
    0|0
  • Abine söylersem görürsün
    Şimdi; babama söylersem görürsün..

0|1
    0|0
  • Tehdit değil de daha çok teşvik olurdu bizde mesela küçüklüğümde annem yemeğimi bitirmem için "tabağını sıyırırsan nişanlının yüzü güzel olur" derdi. Hey gidi günler, nişanlının ne demek olduğunu bile tam olarak bilmezdim ama güzel bir şey diye bitirirdim hep 😄

0|0
    0|0
  • Ben asik oldum ve benim iyiligim icin vazgecmem istendi vazgectim.. Ne skim bir iylikse hala cigerim sonmedi

0|0
    0|0
  • Tehdit yok:)

0|0
    0|0
  • Çok eğlenceli bir konuşma geliyor
    Annem
    -eski kocana dönersen bir daha adımı anma fatma
    BEN
    -yeter anne susarmısın
    ANNEM
    -susuyorum adımı anma o zaman (yüksek sesle)
    Ben
    - anne çokta meraklı değilim adına soy adına kararlarıma saygılı olmak zorundasın
    KAPI
    -ÇATT
    eğlenceli dimi ve hayatın ipiçinden :)

0|0
    0|0
  • Bu kedilere bayiliyorum 😂 napcan sokağa mı atcan 😂

0|0
    0|0
  • Kediş cok tatli

0|0
    0|0
  • Fazla kisilere güvenme . Gece evden dısariya çıkma. Milletin verdigi seyleri yiyip , içme 😂

0|0
    0|0
    • Bunlar tehdit degil yahu. Tavsiye. Ben daha sert durumlardan bahsediyorum. Oku yorumlari bir istersen.

• Yaz yaz bisey olmaz😊

• Burda benle ugrasan bir arkadasım var ettikleri tehditler korkutucu degilde komik oldukları icin benle ugrasır durur simdi yine bunları kullanıp 😂

• Annem bana değil de ablama bu senede okulda kalırsan seni ilk gelene veririm diyor

0|0
    0|0
  • benım ıyılıgım ıcın yaban ellerde okul okumam veya yaptıgın banaysa ogrendıgın sanaa kızııııgggm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Anne ben sohbete gidiyorum..
    - Oğlum, ortalık karışık.. Gitme artık..

Anne! Ben bu davayı iyi günlerde savunup, kötü günlerde bırakmak için edinmedim..
    Bir daha teklif ederseniz, kalbinizi kırarım..

Not: Bu sohbet, Nur Cemaati'nin sohbetidir..
    FETÖ'yle karıştırılmasın..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • Ailem benim iyiliğim için hiçbir şey yapmadı yapmazda.

1|2
    0|0
  • Bilgisayarı fazla oynayınca kapatmakla tehdit ediyorlardı aynen. :D

0|1
    0|0
  • dışarıya çıkma olur

0|0
    0|0
  • Bence yaşla alakalı bu tehditler ya da kendini ailene ispatlamakla çok tehdit edilirdim birden kesildi sonra

0|0
    0|0
  • aklıma gelmiyor ki :D

0|0
    0|0
  • Bu pisi gibi oyun oynarken pc nin fişini çekmekle😂😂

0|0
    0|0
  • Bu saatte nereye :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...