Ailem Bana Yardım Edebilir Misiniz Lütfen ;(?

Yaşım 18 (1,5 ay önce doğum günümdü) çok suskun ve içine kapanık biri değilim. Fakat ailemle olunca onlar ne isterse derse kabul ediyorum son 6 aydir maddi sorunlarimiz var borclar felan çok kötü bir durumda değiliz fakat yinede harcamalarimizi asiri kıstık yaz geldi herkes alışveriş yapti eğlendi bende her gençkız gibi gezmek arkaşlarımla buluşmak alısveris yapmak istiyorum ama ne babamdan izin isteyebiliyor nede para isteyebiliyorum arkadaşlarım artık disari cikarken bana sormadigini farkettim. 2,5 aydır evdeyim en fazla 2 kere disari çıktım ve artık canım çok sıkılıyor :( Ne yapmalıyım?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• dışarı çıkınca alışveriş yaapmak zorunda değilsin ki amaç arkadaşalrla olmak 2 tl falan alsan yemek yer ya da birşey içebilirisn onun dışında mesela avmlere gitmek zorunda değilsiniz söyle bir parka gidin piknik yapın para yok diye kısıtlama kendini
    bide yapabilirsen çalış hem dışarda olurusn sıkılamzısn ya da internette para kazandıran şeyler var onları deneyebilirsin
    dışarı tek başına da çıkabilirisn git bir kitapçıya kitap oku kıyafetler dene süs eşyası bak takı bak vs amak zorunda değilsin bunları yapmak da eğlenceli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşların yok mu be çeksinler seni

0|0
    0|0
  • Canin sıkılıyor ise arkadaşların ile sohbet edebilir gezebikirsin

0|0
    0|0
  • bir işe gir çalış Ailene destek ol

0|0
    0|0
  • Herkesin böyle dönemleri olmuştur hayatın neler getireceğini asla bilemezsin amaç sabretmek :)

0|0
    0|0
  • Ne demiş atalarımız ; Bu sıkıntıya bir bolluk vardır

0|0
    0|0
  • İşe gir? Paranı kazan istediğini al?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben senelerdir bu durumdayım hep harcamaları kısmak zorundayız kimseyle gezemiyorum istediklerimi alamıyorum sokağa bile çıkmıyorum asosyallikten hayatın nasıl bişey olduğunu unuttum. Sana ne yapman gerektiğini söyleyemem ama yalnız olmadığını bilmeni isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...