DOĞUM GÜNÜ KUTLAMA MEVZUSU BAKARMISINIZ?

Bir senedir üniversite de 3 arkadaşlık bir kız grubumuz var tanıştığımızın 3. Ayı benim doğum günüm dü ve kızlara bunu kaç defa söylediğim halde ertesi gün aaa bugün senin doğum günün mü diyip unuttular sonra dur sana küçük bir hediye alim diye lafını ettiler oda yok almadılar. Sonra bari dışarıda pastaneye gidelim dediler gittik ondada herkes waffle yedi alman usulü herkes kendininkini ödedi bu nasıl kutlamadır. Şimdi de bu iki arkadaşımın doğum günü birbirine yakın birinin ki geçen gündü aradım bide mesaj attım kutladım birininkide yarın onada sadece arayıp kutlamayı düşünüyorum haklı değilmiyim bugün beni aramış yarın doğum günüm diye hatırlatıyor bide utanmadan seninki şubattaydı dimi diyor ama Aralık doğdum sizce ne yapmalıyım

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben olsam aramam bile mesaj da yeter. İçten pazarlıklı insanları hiç sevmemişimdir

0|0
    0|0
    • Aynen bide utanmadan arayıp kendilerininkini duyuruyolar birini hem aradım hem mesajda kutladım öbürününkide yarın sadece arayıp kutlicam bide utanmadan seninki şubattaydı dimi diyor

• Konuşmaya bile değmez böyleleriyle de neyse

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana yaptıklarının aynısını yap. İyi ki doğdun de geç ;) hediye kutlama vs hiç bişey yapma alma

0|0
    0|0
  • Mutlu yıllar

0|0
    0|0
Yükleniyor...