Farklı ırklardan arkadaşlarınız oldu mu?

Farklı ırklardan kültürlerden arkadaşlarınız var mı veya oldu mu varsa hangi ırk , kültür? Peki onlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Türklerdenfarkları nelerdir?
Mesela benim Afrikalı ( Fildişi sahilleri ve Senegalli ) , Amerikalı , Fransız , Belçikalı , Sırp , Bulgar , Kanadalı , Arap ( geneli Cezayirli ) ... çok fazla yabancı arkadaşlarım var ve oldu. Fransızların ve Amerikalıların çoğu birbirlerine benziyorlardu ( hiç sevmediğim karakterlerdi ) . Bir tane belçikalı arkadaşım oldu ve gıcıktı. Sırplar ve Bulgarlar cidden çok iyilerdi :) Afrikalılar ciddi anlamda çok güvenilirlerdi hepsini çook sevdim çok sempatik ve espiritüellerdi :) Arkandan konuşmayan tipler. Arapların bazıları iyi bazıları kötüydü ( e tabi iyiler de olacak kötüler de gayet doğal bir şey :D) Hepsinin ortak yönleri vardı hepsi dinime ve ırkıma saygı duyuyorlardı bazı tanıdığım Türklerin yapmadıkları gibi. Bazen yabancı bir Türkten daha iyi olabiliyor

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka japon, çinli, ingiliz, fransız, kanadalı, suriyeli, amerikalı, meksikalı, kazak, rus, bulgar, venezuelalı, hollandalı, mısırlı arkadaşlarım var. Bunlar samimi olduklarım sanırım dünyanın en az 100 ülkesinden arkadaşım var. Bunlaraı zaten senelerdir tanırım da 2 senedir de turizm sektöründeyim düşün yani :D bomba olaylarında arkadaşlarımın en az 100 tanesini silmdi bir geçmiş olsun dahi demeyen ama avrupada bomba patladığında bütün profillerini o ülkenin bayrağıyla donatan boş insanları yani.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çokk.. Bende melez olduğum ve Türkiye'de büyüdüğüm için farkları biliyorum. Seni her zaman anlayışla karşılarlar. İçten doğal. Uzaydan gelmişain gibi hissettirmezler. Ha birde Türklerdeki gibi gösteriş merakı yok. Turkiyede ıykk sen bu telefonumu kullanıyosun diyebilecek kadar ama kahve parası olmayan zavallı tiniyetlerden çok var. Birde tukiyedeki gibi dışarı on yargıyla bakan yok. Türklerde hiç yabancı tanımamasına rağmen ahlaksız diyenler var yabancılara. Ama turklere diniyle orfuyle âdetiyle eleştiren yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Koreli arkadaşım oldu, ermeni arkadaşım oldu, arap arkadaşım oldu, kürt arkadaşım oldu hepsi var. Çok güzel bir şey :)

0|0
    0|0
  • Çok oldu

0|0
    0|0
  • Pek sayılmaz

0|0
    0|0
  • evet olduda ırk saçmalık geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Arap, afrikalı, rus, vbb

0|0
    0|0
  • oldu çok fazla yazları antalyada çalışırdım baya arkadaş çevrem oldu

0|0
    0|0
  • Evet çoğu American ve İngiltere vatandaşı olan farklı köken ve dinden birçok arkadaşım var.

0|0
    0|0
  • Evet oldu

0|0
    0|0
  • Polonyadan dominica oldu. Brezilyadan 30-35 yaş arası motorcu bir kadıb ayrıca anneydi. Son olarakta amerikadan 32 yaşında gamer bir bayan.

0|0
    0|0
  • oldu. italyan bir kız vardı lisedeyken. çok dil biliyordu ama matematik falan pek bir şey bilmiyordu. bizim yanlış eğitim sistemimiz ahh...

0|0
    0|0
    • Aaa şimdi hatırladım benimde İtalyan arkadaşım vardı çok iyi bir kızdı

• danimarkalı iskoç fin norveçli senegalli makedon bulgar çok arkadaşım oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Oldu. Türklerden bin kat daha iyi insanlar.

0|0
    0|0
  • Milli sporcu oldugumdan dolayi her milletten var nerdeyse. En yakin olduklarim iskandinavlar brezilyalilar ingilizler.

0|0
    0|0
  • avusturyali, bosnak, türk, hirvat

0|0
    0|0
  • Oldu acik net durust insanlar

0|0
    0|0
  • Oldu baya.

0|0
    0|0
  • Nerde yaşiosun

0|0
    0|0
  • Mesleğimden dolayı, üniversite yıllarınmda biçok arkadaş edinmiştim

0|0
    0|0
  • Benim arap (Medineli) arkadaşım var. Ailesini falan da tanıyorum. Harika insanlar ya çok sıcaklar 😊

0|0
    0|0
  • kazak arkadaşım var

0|0
    0|0
Yükleniyor...