Daha iyi bir ilçede oturmak sizi daha iyi yapacağını mı zannediyorsunuz?

Beyinler ne kadar boş, maddiyat ve duyumlara ne kadar çok önem veriliyor yazık.

Eğer pahalı, adı çok iyi olarak duyulmamış bir ilçede yaşıyorsanız hemen rest çekiliyor. Ya da adınız modern değil ise garipsenip dışlanılıyor.

Siz nesiniz ya? Nasıl bir hayal dünyanız var. Daha iyi ilçede yaşamak daya iyi biri anlamına mı gelir? Ya da daha modern bir isim olması daha modern ve hoş sohbetli biri olduğu anlamına mı gelir?

Neden çoğunluk böyle? Yapmayın ya, bu kadar boş, bu kadar saçma düşünmeyin.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Pampa şöleki, ben yaşadığım ilçenin adamı değilim. Kendini beğenmiş biri hiç değilim realistim. Genel kültürüm iyidir ve toplum refah kurallarına çok dikkat ederim. Söylemek istediklerini az çok anladım. Ama refahı yüksek bir ilçede oturmanın tek getirisi sessiz sakin temiz ve medeni konuşmaların geçmesidir. Bir ilçede oturmak o insanın özbenliğini değiştirmez yavşksa nişantaşında da yaşasa zeytinburnunda da yaşasa tavşaktır.

0|1
    0|0
    • İşte demek istediğim tam olarak bu, bir insanın nerede yaşadığı karakterini belli etmez.

• Çok bozuk bir düşünce yapısı, bu kendilerine de zarar veriyor farkında değiller. Bende bıktım bu durumdan

• Yapacak bişey olmayınca dahada sıkılıyor işte insan

Kızlar Ne Diyor 1

• Karakter yerini aliyor bunlarin bir sure sonra cok takilmayin

0|0
    0|0
    • Şans verilse yeri alınacak ta.

Erkekler Ne Diyor 3

• daha kaliteli insanlarla ilişkilendiriliyor aslında daha iyi ilçe daha yanlızlık insan maddiyatı ne kadar yükselirse o kadar kapanıyo

0|1
    0|0
  • Ama gerçek bu, süprüntü ve varoş bir mahalleden elit ve varlıklı insanların olduğu bir muhite taşındığında hiç şüphesiz hayatın degişir hem de olumlu yönde.

0|0
    0|0
    • Olumlu yönde hayatının değişmesine uygun potansiyelde bir insan varoş mahallede de o potansiyeli var ve taşıyordur. Oradayken kötü olduğu anlamına gelmez.

• Beşiktaş'ta yaşıyorum hepinizden doluyum biçız!
    Şakaydı :) Haklısın dostum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...