Keşke liseyi terk etmeseydim. Bakar mısınız?

Arkadaşlar zeki olduğuma inanır ve kendime güvenirim. Ancak derslerimi hiç çalışmaz derste ders dinlemez kitap okur ve uzun biyografi çalışmaları yapardım , Bu konuda hep taktir almışımdır. Ailemin bir tekstil atolyesi var. Ben ise Otomotiv üzerine bir fabrika da işçiyim. Çevrem aşırı diyemem lakin , En azından sayılan sevilen bir insanım. Benim bir kaç hayalim vardı , Bunlar için uğraşıyorum. Fikirlerinize önem veriyorum paylaşırsanız çok sevinirim.

Siyaseti çok seviyorum. İyi bir siyasetçi olmak istiyorum.
7 Yıldır yazdığım romanı bastırmak istiyorum.

En iyi şekilde bu hedefleri gerçekleştirmek istiyorum. Hayal de kalsın istemiyorum.

İman var ise imkan da vardır.
Prof Dr Necmettin Erbakan

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Mezun olmadan mı kaçta bıraktın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim eğer vicdanlı bir adamsan siyaset yapamazsın. Kendi içinde depremler yaşarsın. Ayrıca en temiz siyasetçi bile yürüyen bir yalan makinasıdır. Siyasette daima birilerinin maşası olmak zorundasın. Ama bu öyle sistemli bir şekilde değil. kullanılırsın ama asıl adamlar için hiçbir değerin yoktur. Liseyi dışarıdan bitirebilirsin. Ama bundan önce üyesi olmak istediğin bir partinin gnçlik kollarına falan üye oluğ sistemi daha iyi tanıyabilirsin. En tepedekiler bile birilerine maşa olmak zorunda bu iş öyle. Bende çok hevesliydim vatan için vatan için derdim ortamın içine girince severim vatanınında siyasetini de partini de diyor insan.

0|0
    0|0
    • Kısa zaman önce gençlik kollarına üye oldum. Başkanlar ile felan tanıştım fakat bu konular erken olduğu için açmadım. İl başkanı bana bir kitap hediye etti, Genel başkanımız tarafından 2014 te imzalı okumamı tavsiye etti. Bitireceğim bende okumayı seviyorum zaten

• Projeler de sun. Ama senin bağlı olduğun başkan ne akdar söz sahibiyse o denli çabuk yükselirsin. Eğer hükümet partisindeysen sana iş falan da ayarlarlar. Hem işini yapar hemde partine yararlı olursun. Ne kadar zaman geçirdin bilmiyorum ama ağlamayan bebeğe meme vermez kimse. Sürekli olarak isteklerinden bahset. Onlarda sana bişeyler yaptırırken isteklerii göz önünde bulundursunlar. Bilsinler. Hoşlarına da gider diye düşünüyorum. Ama bak dediğim gibi zeki bir insan olduğunu ve zekanı onlara kabul ettirmiş biri olduğunu düşünerek kendi fikirlerimi söylüyorum :)

• Teşekkür ediyorum güzel yorumların için :)

Yükleniyor...