Türkiye neden her adımı geç atıyor sizce?

İlk olarak fetödan başlayalım bu örgütün uzun yıllardır her yere sızdığı belliydi devlet uyarıları o zamanlar dinlemedi ve en sonunda darbe girişimi yaşandı. Sonra askerlik konusunda profesyonelleşmeye şimdi gitmeye çalışıyor yıllardır bu iş profesyonellik gerekir dedim ondan sonra pkk konusunda bomba döşemelerini gözden geldiler barış bozulmasın diye sonra önlemler hep ölümler fazla yaşlanınca geldi ben hep bunu gördüm hayatım boyunca gözümün önünde birine araba çarptı öldü yarın önlemi alındı bakın bu önlemi almak zor değilmiş 1 gün sürdü şehitler konusunda da açıklar vardı karakol çabuk yıkılan birşey savunma Bakanlığı kalekol diye birşey olduğunu biliyor tüm terör bölgelerine yapın bunu bakın hala çoğu yerde yoktur

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Aklı olmayan ülke

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayrıca darbecileri devletin en kilit noktalarına getirenlerin, cemaatin yaz kamplarında pmyo sorularının aynısının sorulmasına göz yumanlarında darbeye ortam hazırlamaktan sorgulanması gerekmiyor mu? Ya da ne bileyim "seni çok özledik, gel artık" diyenlerinde darbeye yardımdan sorgulanması gerekmiyor mu?

0|0
    0|0
    • Kim olursa olsun göz yumanda yargılanmalı sen onun orada olduğunu biliyorsun diyelim ama duyduğun halde duymuyor ve görmüyorsun bana dokunmayan yılan isterse bin yıl yaşasın diyorsun ama o yılan senide sokmaya çalışınca yılan ve yavrularını kovalıyorsun

• Düzen yok çünkü olaylar bir düzen cercevesinde gerçekleşmiyor. Kötü sonuç olacak sonra önlem alinacak bizdeki mantik kötü sonuç olmazsa düzen iyidir mantığı.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle mesele geçen şunu okudum Ankara ve İstanbul da darbeye karışan yerler kapatılacakmış ne işi varmış tankın orada daha yeni mi geldi aklına yerleşim yerinde tankın olmayacağı :)

Yükleniyor...